2733
2734
عنوان

سوال از کرمانشاهیهای عزیز

9991 بازدید | 205 پست
سلام به کرمانشاهی های عزیز.اگه خدا بخواد قراره بیاییم شهر شما.از جاهای دیدنی کرمانشاه یه چیزایی شنیدم.برای اقامت اونجا مثل همدان سوییت واتاق اجاره میدن یا حتما باید بریم هتل؟در ضمن از کرمانشاه تا جوانرود چقدر راهه؟جاده اش چطوریه خوبه؟اخه اینقدر هیجان دارم که نگو.کاک ونان برنجی خوب از کجای کرمانشاه باید بخریم؟میشه همچین یه کلی راهنماییم کنید.ممنون میشم.
سلام خانمی اول از همه خوش اومدی تو کرمانشاه میتونی هتل بگیری مثلا هتل روژان که وسط بازار یا پارسیان یا آزادگان
همسری عاشقتم ها ولی بعضی وقتا از دستت میخوام خودمو بندازم رو ریل قطار تا قطار از روم رد بشه
ر مورد نان برنجی هم ما یه بازار داریم به اسم بازار زرگرا اولش نان برنجی پزیه یه چندتا پله میخوره که بری بالا یه اقایی هست به اسم کریمی که نان برنجیاش حرف نداره
همسری عاشقتم ها ولی بعضی وقتا از دستت میخوام خودمو بندازم رو ریل قطار تا قطار از روم رد بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رستوران هتل جمشید هم عذاهاش خیلی خوبه ؟ هتل هم هست
دنده کباب حیدری هم که دنده هاش معروفه

هر دو تا طاقبستان هستن
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
2740
مامان آرین یه شهرستان که یه بازار داره تقریبا اجناسش ارزون چون از مرز میارن میشه گفت که مرکز خرید
نون برنجی شکرریز عالیه دنده کباب حیدری
http://am.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201501 به این آدرس برید محصول مورد نظرتونو انتخاب کنید براتون سفارش بزارم با مناسب ترین قیمت به دستتون برسه - آرایشی - بهداشتی اوریفلیم ,وایبر با این شماره 09127095638- آدرس کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28904
من یه بار جوانرود رفتم خیلی وقت پیش آره یه جورایی هرکس میره برای خرید میره مثل بانه هستش تقریبا البته نه به اون خوبی

و اینکه آب و هوای خوبی هم داره تفریحی هم اگه برید با صفاس
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
اگه هتل بخواى بمونی که پارسیان اول ورودى شهره.جمشىد اول طاق بستان که یه جاى تفرىحى باستانیه جاى مناسبیه.جوانرود یک ساعت راهه.یه بازارچه مرزى داره که از وسایا برقى و خونگى گرفته تا پارچه و.... میتونى بخرى.کاک خرمایى و برنجى رو هم اول بازار زرگرهل مىتونى بخرى یا نمایندگى اونا داخل شهرکها .که نصراله نورى و شکر ریز بهترین پخت رو دارن