2737
2739
عنوان

دلم گرفته...

| مشاهده متن کامل بحث + 26570 بازدید | 5084 پست
همین  دقیقا همین

یعنی واقعا دلم میخواد اشک بریزم تو بغل یک دوست

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شدت  دوستی که عمق رو بفهمه مثل تو

و مثل خودت... خسته ام یا از بی‌مهری‌ها و ببیتفاوتیها...

یااز نصیحتها و بالای منبر رفتن‌ها !

کو رفیق شفیقی که بگه درکت میکنم تو قوی بودی... اما الان میتونی راحت گریه کنی...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728

از یه جمع دوستی که ۲ سال از صبح تا شب با هم بودیم مجازی

طرد شدم به خاطر اشتباه خودم 

پشت یکیشون با یکی صحبت کردم اونم رفت گذاشت کف دستش البته این حرف هم قبلش یکی دیگه به من زده بود

تو گروه همه ریختن سرم

توهین کردم محاکمم کردن

همه جور برچسبی زدن

عذر خواهی کردم و اومدم بیرون

با کلی دغدغه و بچه کوچبک چند ماهه دچار عذابشم

چرا در نقابل اون همه توهین ساکت موندم؟!

حتی توهین به خانواده

الانم تهدبدم کردن حرفایی که راجع به خانوادم زدن میرن بهشون میگن اسکرین هم دارن

خیلی درموندم 

شما بگید چه کنم

اگه بفرستن خیلی خیلی بد میشه

و من چه قدر ساده بودم😞

حمله های پانیکم خیلی زیاد شده

یه مادر عصبی‌و خسته شدم

بدترین حس های دنیا رو بهم دادن

تو رو خدا خودتون رو جای من بزارین

قبول دارم اشتباه کردم

اما مستحق این همه توهین نبودم الانم ….

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️
به شدت  دوستی که عمق رو بفهمه مثل تو

اونقدر هم صحبتیت برام غنیمته که دلم نمیاد برم... از طرفی فردا باید برم سر کار و دارم بیهوش میشم

اگر غش کردم ببخش من رو

منم دلم یه دوست صمیمی خوب میخواد یه قدم برداره من صد قدم بردارم براش و کیف کنم

دیگه به هیچ کس اعتمادی ندارم با این اتفاقا من اونا رو دوست میدونستم که رازهای خانوادگیمونو گفتم اما اونا اسکرین گرفته بودن😞

2740
و مثل خودت... خسته ام یا از بی‌مهری‌ها و ببیتفاوتیها... یااز نصیحتها و بالای منبر رفتن‌ها ! کو رفی ...

کاش همین‌جا بودی دوست قدیمی من

هرچند قلبم الان بیشتر از هر حضوری احساس نزدیکی بهت و درک شدن داره

حال غرقه در دریا نداند خفته بر ساحل 

هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...
اونقدر هم صحبتیت برام غنیمته که دلم نمیاد برم... از طرفی فردا باید برم سر کار و دارم بیهوش میشم ...

بخواب عزیز دلم

ان شاالله باز هم‌صحبت بشیم زود زود

از یه جمع دوستی که ۲ سال از صبح تا شب با هم بودیم مجازی طرد شدم به خاطر اشتباه خودم  پشت یکیش ...

عزیزم چه شرایط سختی

تهدید اونها خودش جرم هست مدرک تهدیدشون رو نگه دار و بگو تو هم می‌تونی شکایت کنی ازشون.

در مقابل آدمهایی که تهدید به آبروریزی می‌کنند هرچند با احتیاط ولی باید قوی ایستاد وگرنه بدتر می‌کنند 

عزیزم چه شرایط سختی تهدید اونها خودش جرم هست مدرک تهدیدشون رو نگه دار و بگو تو هم می‌تونی شکایت کنی ...

خودمو تهدید نکرده به یکی دیگه گفته بهش بگو

یعنی چی کار کنم؟٫

نمیدونم این کارو میکنه یا نه

نمیدونم بی تفاوت باشم نسبت بهش همچنان در بلاکی با باهاش صحبت کنم که بازم توهین های شدیده

نمیدونم انقدر گریه کردم دو بار پانیک شدم

فقط خدا خودش درست کنه

از فکر دارم دیوونه میشم یک هفتس نمیتونم بخوابم سردردهای مداوم روزهای کسل کننده و خسته کننده با دو بچه

خودمو تهدید نکرده به یکی دیگه گفته بهش بگو یعنی چی کار کنم؟٫ نمیدونم این کارو میکنه یا نه نمیدونم ...

اگه می‌تونی با یه وکیل مشورت کن. این تهدید جرمه، اگر عملی کنه باز هم یک جرم دیگست. با مشورت یه وکیل حرفه‌ای پیش برو‌. قوی باش جلوشون. باید بدونه اگر این کارو کنه برای خودش هم بد تموم میشه و برخورد قانونی می‌کنی باهاش. 

خودمو تهدید نکرده به یکی دیگه گفته بهش بگو یعنی چی کار کنم؟٫ نمیدونم این کارو میکنه یا نه نمیدونم ...

تصویر و مدرک توهین‌هاش هم داشته باش. 

اکثرمون همچین اعتمادهای اشتباهی تو زندگی انجام دادیم و بعد برامون درس شده‌‌ عزیزم. شما هم که خودت پشیمونی

2706