2752
2734
نمیدونم این وضعیت روحی تو این روزا طبیعیه یا نه؟؟ بجای خوشحال بودن نمیدونم چرا حالم گرفتس. دوستانی که این روزا رو گذروندین بیاین از تجربیاتتون بگید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
ببین استرس نگرانی همه چی هست برای همه کم وبیش
درسته شاید تا یه مدت روابط با همسرت مثل قبل نشه ولی خوب میشه دوباره
بالاخره یه مدت همه چی میریزه به هم
اما بچه شیرینه وقتی شیر میخوره حس خیلی خوبیه ولی میبینی از شیر تو خورده و بزرگ شده
از همون لحظه ای که بیبی چک دو خطه شد ! گریه کردم با اینکه خوشحال بودم ولی 1% گریه ام ماله خوشحالی بود 99% نگرانی
هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
منهم خیلی حال خوشی نداشتم... بلاخره 9 ماه یک موجودی توی وجود آدم هست و از آدم تغذیه میکنه....انگار که یک قسمت آدم رشد میکنه و از آدم جدا میشه...کی به از دست دادن دستش قلبش یا پاش راضیه؟... ولی این روند رشد بشره... اینکه آدم یک چرخه تو پروسه طبیعته شاید به بهبود حال این روزهات کمک کنه... اینکه تو چوب لای چرخ طبیعت نشدی... بلکه تکرار طبیعت و چرخش این چرخ از طریق تو بوده.... حس خوبیه که آدم بدونه و درک کنه که یه جوری مادر طبیعت رو کمک کرده...
موقع زایمانت برای همه اونهایی که میخوان وارد این پروسه بشن و مادر بشن دعا کن، لطفاً!
التماس دعا
جمله روی پرده کعبه : بندگانم را آگاه کن که من بخشنده و مهربانم
2706