2737
2734
دوستان یه کوکوی خوشمزه یادم میدید واسه مدرسه پسرم میخوام درست کنم.کمـــــــــــــــــــــــــــــــک
آپلود عکس

آپلود عکس

مواد لازم:

سینه مرغ پخته و ریز خرد شده: دو سوم لیوان
سیب زمینی پخته شده: دو سوم لیوان
پیاز رنده شده: یک قاشق غذاخوری
پیاز داغ: یک قاشق غذاخوری
زعفران آب کرده: یک قاشق چای خوری
نمک: نصف قاشق چای خوری
تخم مرغ: 2 عدد درشت

روش تهیه:

روش تهیه این کوکو نیز بسیار ساده است ، تمامی مواد را با هم مخلوط کرده و در آخر تخم مرغ ها را اضافه کرده و خوب به هم می زنیم.
تابه ای به قطر 18 تا 20 سانتی متر را روی حرارت ملایم گذاشته وداخل آن یک قاشق بزرگ روغن زیتون سرخ کردنی می ریزیم و وقتی داغ شد مایه کوکو را داخل آن ریخته و در ماهیتابه را می گذاریم تا یک طرف آن سرخ شده و مغز پخت شود، سپس آن را برمی گردانیم تا طرف دیگر کوکو نیز سرخ شود.
رنگ طلایی کوکو نشانه سرخ شدن آن است.
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آپلود عکس

کوکوی سبزی در نان باگت

مواد لازم :

سبزی کوکو خرد کرده / 100 گرم
آرد سیب زمینی / دو قاشق غذاخوری
پیاز کوچک / یک عدد ( رنده شود )
تخم مرغ / 4 عدد
آب / یک پنجم لیوان
نمک و فلفل / به اندازه ی لازم
روغن مایع مخصوص سرخ کردن / به اندازه ی لازم
نان باگت / یک عدد
در تهیه ی این شکل از کوکو می توان از نان باگت بیات هم استفاده کرد .

طرز تهیه :

ـ آرد سیب زمینی را با آب ، تخم مرغ و پیاز رنده شده مخلوط می کنیم . سبزی کوکو و نمک و فلفل را به آن می افزاییم و هم می زنیم .

ـ روغن را در تابه ای می ریزیم و داغ می کنیم .
ـ نان باگت را به صورت حلقه های 2 سانتی متر برش می زنیم و وسط آن را در می آوریم .

ـ حلقه های نان باگت را در روغن می چینیم و با قاشق از مواد کوکو داخل آنها می ریزیم . بعد از این که یک طرف کوکو گرفت پشت و رو می کنیم .

نکته :

ـ کوکویی که به این طریق تهیه شود برای بچه ها با پیک نیک بسیار مناسب است .

ـ آرد سیب زمینی استفاده شده در این دستور باعث می شود که کوکو در داخل نان باگت خودش را بگیرد .
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2728
کوکو سبزی با نون باگت درست کن ...نون باگت رو حلقه حاقه برش بزن بچین تو ماهیتابه بعد باقاشق مایع کو کو رو بریز توش سرخ شد از اونورش کن... خیلی خوشمزه میشه .... اما ممکنه چون تعداد زیاده طول بکشه وروغن زیاد ببره ..
[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
2738
برای بچه ها باید با مدل غذا درست کرد تا بخورن یه نگاهی اینجا بنداز

http://www.bazarkhabar.ir/News.aspx?ID=53022

خواهش میکنم دینا

مواد لازم:

لوبیا سبز.......................... 200 گرم

سیب زمینی.....................سه عدد متوسط

هویج..............................دو عدد

پیاز................................یک عدد

تخم مرغ.........................یک عدد

آرد................................یک الی دو قاشق

زرشک..........................به دلخواه

طرز تهیه:

لوبیا سبزها رو ریز خرد کنید و با هویج بزارید بپزن. وقتی پخت بریزید داخل آبکش تا خنک بشه. هویج رو هم نگینی خرد کنید. همینطور سیب زمینی ها رو. بعد سیب زمینی های نگینی رو با کمی روغن تفت بدید

پیاز رو رنده کنید و به مواد بالا اضافه کنید. بعد نمک و فلفل و تخم مرغ. احتمالا مایه کوکوتون شل هست که باید بهش آرد اضافه کنید. من از آرد سیب زمینی استفاده کردم شما میتونید از آرد معمولی هم استفاده کنید.

این کوکو به خاطر وجود سبزیجات شیرین یه ته مزه شیرینی داره. بنابراین میتونید بهش زرشک اضافه کنید تا مزه اش رو متعادل تر کنید.

روغن رو بریزید داخل ماهیتابه و بزارید حسابی داغ بشه. حالا مایه کوکو رو بهش اضافه کنید و با پشت قاشق یکدستش کنیدبزارید چند دقیقه با شعله زیاد بمونه تا خودشو بگیره. بعد شعله رو کم کنید و در ماهیتابه رو بزارید. وقتی یک روش پخت به آرومی برش گردونید تا اون سمتش هم سرخ بشه
خدایا شکرررررررررررررررررررررتتتتتتتتتتتتتتت.عاشقتم خدااااااااا
2706