2737
2734
عنوان

درمان تهوع در بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 162109 بازدید | 72 پست
vay hasti jun darket mikonam azizam,manam kheili viare badi dashtam va alanam ke tu hafte 14 hastam hamchenan edame dare,man zede tahavo navidoxin mikhoram,mayeatam kam mikhoram chon halamo badtar mikone,ishala zud khub shi azizam
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
وای تو رو خدا منم حالم خیلی بده ولی من فقط شبها حالم بد میشه یعنی دوست دارم بمیرم نمیدونم چه کار کنم از اون بدتر اینکه از بوی اکثر چیزا متنفرم
هر روز تکراریست .. صبح ماجرای ساده ایست .. گنجشکها بیخودی شلوغش میکنند....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هفته 6 بارداری هستم دیشب اینقدر کلافه بودم دوست داشتم خودم رو حلقه آویز کنم مهمونی رفته بودیم مرتب به من تعارف می کردن چون نمی دونستن دیوونه شدم می خواستم بمیرم سر بچه اولم هم همینطوری بودم اما تا 3 ماهگی بهتر شدم ولی این یکی خیلی زود شروع شد خدا کنه زود هم تمام شه
2728

منم هفته ی 6 هستم, تازه یکی دو روزه حالت تهوعم شروع شده و واقعا حس بدی داره. ب هرررر غذایی فکر میکنم حالم بد میشه چ برسه ب اینکه بخوام بخورم... معده درد هم دارم و اینکه پاهام همش ضعف میره... خدا خودش ب همه ی ماهایی ک اینجوری هستیم, توان و انرژی و تحمل بده :(

چادرعزیزم تو فرم عاشقی و تاج بندگی منی , هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادر شده ام...
من حیلی حالم فده حیلی دذ حدی که از بوی تن خودم هم بدم میاد زوزی 3 بار دوش میگیرم .چیکار باید کرد میگ ...

واي منم الان ازشدت تهوع اومدم اين تاپيک ببينم چيزي گيرم مياد بخونم تاثير داشته باشه

من بيسکوييتم ميخورم ولي بي فايده س

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

وااي دقيقا منم هفته شش بارداريم همش تهوع دارم و از فكر به غذا حالم بد ميشه وااي خدايا اخه با اين حال بايد چه كار كنيم تورو خدا كمك كنيد وااي صبحا كه عذاب اوره واقعا با تهوع بيدار ميشم

2738

وااي منم دقيقا هفته شش هستم و باور نميكنيد از شدت تهوع گريه ميكنم خودمو ميزنم و ميگم خدا اخه من چه گناهي كردم از وقتي چشم باز ميكنم تا شب حالم بده اخه اينجوري شو ديگه نديده بودم نميدونم واقعا كسي مثل من هست خستم بخدا رفتم دكتر قرص ضد تهوع داده بايد روزي سه بار بخورم خدا كنه كه همه چي خوب شه😭😭😭😭

دوستان من خودم اندازه گیری امواج خونم  را سپردم به یه شرکت  و تمام امواج خونم از ماکروفر و مودم وای فای و تلفن های همراه همه خانوادمون و تلفن بیسیم خونم و تمام لامپ های کم مصرف خونم و امواج رادن و ایکس و گاما عه خونم  و آنتن روبروی خونم که چقد امواج به خونم منتقل  میکنه  و میزان پارازیتی که به خونم میرسه را با گزارش دقیق برام اندازه گیری کردند و یه عالمه مطالب آموزنده و نکات آموزشی  و آداب کار کردن با تمام وسایلی که  امواج ازش ساطع میشه را بهم گفتن

حتی یه لباس بارداری ضد امواج توو دوران بارداری برای خانومم ازشون خریدم

لباس بارداریو جلوی چشمم تست کرد که جه چوری عمل میکنه!   موبایل رو بزاری توو لباس آنتن نمیده  و بیاری از لباس بیرون آنتن میده!من یادمه اون موقع توو مرحله تبلیغات بودن و چون ابتدای کار بود پول خیلی کمی دادم اما خیالم راحت شد چون خانومم باردار بود و خیلی نگران بودم.

امیدوارم این فرهنگ توو مملکت ما جا بیفته  و همه بدونن چقدر مهمه

وااي دقيقا منم هفته شش بارداريم همش تهوع دارم و از فكر به غذا حالم بد ميشه وااي خدايا اخه با اين حال ...

عزيز

دکتر برات قرص زنجبيل نوشته؟

برا من نوشته

من امروز هروقت حالت تهوع مي گرفتم زنجبيل بو مي کردم خوب بود

خود پودر زنجبيل رو

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
وااي منم دقيقا هفته شش هستم و باور نميكنيد از شدت تهوع گريه ميكنم خودمو ميزنم و ميگم خدا اخه من چه گ ...

هيچ وقت اين حرفو نزن

خدا رو شکر کن 

هروقت بهت فشار اومد برو تاپيک منتظراي ني ني

ببين چندساله حسرت به دل اين تهوع هاي بارداري ان...

عزیزم شماازچندوقت پیش حالت تهوع داشتی؟

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
مرسی دوستهای گلم ولی واقعا دارم کلافه میشم من تنها چیزی را که تحمل نمی کنم همین حالته و الان مستاصلم ...

برو دکتر قرص بده، منم اینجوریم

فقط قرص یه ذرهههه حالمو خوب میکنه

دوستای عزیزم ممنون ک واس بچه دار شدنم دعا کردین. عاشقتونم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. این صلوات برا همه ی منتظرا و حاجتمندا. منو نی نیم رو هم به یه صلوات مهمون کنین😇
2706