2752
2734
عنوان

ورزش در حین اقدام برای بارداری

33620 بازدید | 15 پست
سلام...
میشه نظراتتون رو در این مورد بگید...
من الان 2 هفته هست که شروع کردم پیاده روی نرم رو روی تریدمیل... در حال اقدام هم هستم....
خواستم اگه تجربه ای دارین در اختبارمون بگذارید...
ممنون.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان عرشیا و النای عزیز... من هم نمیخوام به خودم فشار بیارم... حس میکنم اگه از الان که بچه ندارم شروع کنم توی دوره بارداری هم میتونم ورزشمو ادامه بدم و این باعث میشه هم بعد زایمان بدنم آماده تر باشه برای ورزش و هم روند زایمانم راحتتر... ولی وقتی نی نی اومد توی دلم با پزشک مشورت میکنم... مرسی عزیزم...

رها جون ... موافقم با نظرت و امیدوارم این ماه با همین ورزش تونسته باشم تا 2 هفته دیگه به نی نی خوش آمد بگم ...
امیدوارم برای تو هم تاثیر مثبت داشته باشه عزیزم........
2731
عزیزم تو میگی پیاده روی من تا هفته 5 بارداری که بفهمم باردارم روزی 2-3 ساعت اسکت واسه مسابقه تمرین میکردم اونم همش بپر بپر
ورزش هیچ ضرری که نداره فایده هم داره تا آخرین روزای بارداری هم اگه مشکل خاص نداشته باشی میگن روزی 3 تا 10 دقیقه پیاده روی وشنا برو حالا اقدام به بارداری که کاری نمی کنه
@2bare_man
مسیتا جون من همش میترسیدم که اگه نی نی اومده باشه و من نفهمم باعث دفع اون بشه... واسه همین اون ماه اول اقدامم ورزش نکردم ولی دیدم دارم بدجور میشم دلو زدم به دریا گفتم بزار ورزشو بکنم نی نی هر وقت اومد اگه بخواد با این بره که بدرد نمیخوره...
ممنونم از نظرت عزیزم.... امیدوارم بتونم این کار رو ادامه بدم...
من که بچم سالمه . من همه چیزو می سپرم به خدا البته مواظب هستما ولی اگه خدا با این همه تمرین سخت بدون اینکه من بچه بخام بهم یه بچه سالم داده . اگه بخواد بمونه هر چی بشه این بچه هست نخوادم ازم می گیردش
@2bare_man
ساحل جون من ورزش می کردم وقتی شروع کردم واسه اقدام گفتم نکنه باردار بشم ورزش کنم خطر داشته باشه گذاشتم کنار و باردار هم نشدم دیدم بتردار که نمی شم دوباره رفتم ورزش اونم بدنسازی سنگین همون ماه باردار شدم تا هفته 4 هم که آزمایش بدم ورزش می کردم اونم چه ورزشایی همه شکمی و دراز نشست و... هیچی هم نشد
ورزش همیشه خوبه! قبل از بارداری که به تخمک گذاری صحیح کمک می کنه و برای اونایی که تنبلی دارن به شدت توصیه میشه ورزش کنن.

توی بارداری میگن از "تست صحبت" استفاده کنید.یعنی وقتی ورزش می کنید باید بتونید صحبت کنید و اونقدر ورزشتون سنگین نباشه که امکان صحبت ازتون بگیره.امتحان کنید! میگن توی بارداری هنگام ورزش سعی کنید یه چیزی بخونید یا با یکی حرف بزنید که یه وقت سرعتتون به حدی نرسه که نفس نفس بزنید و اکسیژن به بچه کم برسه.
مرسی نازگل و شیدا جون...
نازگل من که موقع ورزشم آهنگ میزارم اکثرا با آهنگ میخونم!... یا حتی روی تریدمیل میرقصم در حین حرکت!.... پس مشکلی نیست... خدا رو شکر...
نازگل جون انشاالله خدا نی نیتو واست سالم نگه داره عزیزم و امید به خدا...ببینم این ماه تاثیر ورزش توی اقدامم چیه...
خواهش می کنم ساحل جان!

توی پزشکی هیچ چیزی قطعی نیست و هرچیزی ممکنه.بهتره وقتی تصمیم به بچه دار شدن گرفتی تکیه کنی به قدرت مطلق و بذاری هروقت صلاح دونست بهت بده.خودتو درگیر تقویم و چوب خط کنی اذیت میشی!

نازگل جوووووووووووووووووووون این حرفتو خیلی دوست داشتم

توی پزشکی هیچ چیزی قطعی نیست و هرچیزی ممکنه.بهتره وقتی تصمیم به بچه دار شدن گرفتی تکیه کنی به قدرت مطلق و بذاری هروقت صلاح دونست بهت بده.خودتو درگیر تقویم و چوب خط کنی اذیت میشی!

*** نیـــــــ*ــلا عشق کوچولوی من ***

من واسه بارداری رفتم کلاس های ورزش ولی تحت نظر بودم رفتم تو یه مرکز مامایی تو غرب به اسم رویان مهر . اگر از نظر جسمی مشکلی نداشته باشی ورزش اصلا مشکلی نداره . تازه خیلی ام خوبه منکه تو کلاساشون کلی روحیم عوض می شد .

عزیز شما با ورزش باردار شدین؟؟؟؟

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.