2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بستگی به میزان اضافه وزن تو حاملگی داره.مثلا منکه 14 کیلو وزنم اضافه شددو سه روز بعد زایمان تقریبآ 5کیلو کم کردم.ولی بعد از اون به مرور کم شدم.الان که پسرم 9ماهشه تقریبآ به وزن قبل از بارداری رسیدم فقط 2کیلو بیشتر از اون موقعم... من مشکلم الان فقط شکممه که یخورده بزرگتر مونده
امام صادق(ع):هرکس بر این باور باشد از دیگران برتر است،در شمار مستکبران است...
من 17 کیلو اضافه کرده بودم از بیمارستان اومدم فقط 5 کیلو!!! کم شده بود اما 6 ماهگی پسرم رفتم روی وزنه دیدم 10 کیلو دیگه هم خود به خود بدون رژیم و ... کم شده!
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
منم بعد از زایمان همون روزای اول 8کیلو کم کردم البته من 20 کیلو اضافه وزن داشتم قبل از بارداری 48 بودم روز زایمان 68!!! البته بگم من اصلن قبل از بارداری سینه نداشتم انقد صاف بود که سوتین لازم نبود ببندم و دکتر میگفت 5-6 کیلو همون وزن سینته لاقل
@2bare_man
من تا الا ۱۴ کیلو اضافه کردم ,همش استرس وزن دارم وای یعنی باید ۶ ماه صبر کنم تا وزنم کم شه یه سوال دیگه ,مامانایی که زود وزنتون کم شد مث روز قبل بارداری بعداز زایمان چی میخوردین
2706