2737
2739
سلام.خوبین؟؟خسته نباشین.بچه ها شکم من خیلی بزرگ شده.مثل شکم حامله های 5/6 ماهه!!! به خودم مشکوکم.اخه من حامله نیستم.و 63 کیلو وزن دارم.چطور میشه با 63 کیلو دور کمرم 90 باشه؟؟؟؟
از یه طرفم مشکوکم نکنه حاملگی خارج از رحم دارم!!! اونایی که حاملگی خارج رحم رو تجربه کردن و یا شنیدن میشه بگین که چه علایمی داره؟؟؟ در ضمن من پری هام منظمه.و علایم حاملگی رو ندارم.ایا حاملگی خارج رحم همون علایم حاملگی رحم رو داره؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید کیست باشه . من دوستم هیچ علائمی نداشت درد شکم هم نداشت پری هاش هم منظم بود فقط چون یهو چاق شد شگ گرد رفت سونو دید کیست داره البته ایشالا شما اینطوری نباشی گلم
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
سلام قربونت برم با اجازتون یه مدت مریض بودم و خونه مامانم چند روزه اومدم و اگه شب هستین بیام کلوپ؟

فاطی جونم شرمنده که بحث بیجایی نوشتم
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
2740
چی بگم عزیزم

من که حتی درد اندازه پریود هم نداشتم چه برسه شدید .ولی شنیدم که میگن دردش خیلی زیاده

اینم بگم که جنین من قبل روز عمل ضربان قلب منظم و 164 داشت
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
من دو روز از موعد پری گذشته بود که چنان پهلو دردی گرفتم که به حال مرگ افتادم. به قول پرتقال جون دردش خیلی زیاده. بعدشم اون به شکم نمیرسه که بخواد شکمت و بزرگ کنه.
من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه
2706