2733
2734
عنوان

سفر به دبی با دختر 3 ساله

933 بازدید | 19 پست
سلام کسی تاحالا با بچه 3-4ساله دبی رفته؟ تو پارک آبی چیکار کردین؟ مربی داره که بچه ها رو نگه دارن یا خودتون باید پیشش بمونید قبلا دبی رفتم ولی اون موقع بچه نداشتم خیلی دقت نکردم تو قسمت بازی بچه ها مربی بود برای نگهداریشون یا نه
Daisypath Happy Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نفیسا جون هتل احتمالا 3ستاره تاپ یا 4 ستاره میرم چون دبی برعکس ترکیه و آنتالیا هتل های سه ستارش هم در حد پنج ستاره عالی هستن قبلا4 ستاره رفتم که خیلی عالی بود برای هفته آخر مهر توری که مد نظرمه نفری 1250 در میاد 4 ستاره 4شب و پنج روز دخترم هم حدود 600 میشه همه جا که میدونم میشه بردش و اذیت نمیشه فقط برای پارک آبی میخوام بدونم چیکارش کنم البته سافاری هم این دفعه نمیرم همون یکبار کافی بود خیلی حال نکردم باهاش :)
Daisypath Happy Birthday tickers
2728
2738
آیدا جون ما هم برا هفته بعد قصد سفر داریم منم میخوام جاهای جدیدش رو بدونم ولی هیچ کس نمیاد نظر بده راهنمایی کنه چون دو بار قبلا رفتم نمیخوام جاهای تکراری برم دختر منم 20 ماهشه منم میخوام بدونم می تونم برم واید وادی یا نه
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
نفیسا ما هم اواخر فروردین میریم بچه ها هر کی رفت بیاد توضیح بده چه جاهای دیدنی جدیدی هست. آیدا منم وقتی میرم پسرم از 3 سال 2 ماه کم داره .لطفا وقتی اومدی درباره سفرت با بچه اونجا توضیح بده و اینکه کجاها رفتی و توی پارک آبی چیکارش کردی؟
باری دریغ ....... از کوچه های زندگی.. گریخت صدای کودکی.. گریخت صدای کودکی
دوستان اصلی ترین جاهایی که برای کودکان این سن جالب باشن پارک آبی، سرزمین های بازی که در مراکز خرید مختلف هستند، آکواریوم، فراری لند هستند. باغ پروانه ها و باغ وحش هم برای کودکان هیجان انگیزند.
2706