2737
2739

ديروز قيمت كردم قيمتش دويست و خورده اي بود 

ميخوام ببينم كسي قيمت كرده ك من ريسك نكنم 

از اين ابري هاهم داشت 

حالا ميخوام ببينم چطوره  من تا حالا استفاده نكردم 

فروشنده گفت ژله اي بهتره 

ميخوام طبيعي باشه 

غیر طبیعی و ضایه هس

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

معلومه 

هرچقدرم طبیعی باشه بازم معلومه 

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
2740
جدي 

اره به نظرم

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         

چی هست🤔😐

واسه چی هست😐

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
كسي بوده استفاده كنه راضي باشه؟

من شورتشو دیدم که ابر داره داخلش .اون خوش فرم میکنه زیر لباس قیمتشم تا ۵۰ فکر کنم باشه.

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️

من خيلى سال پيش ديدم حالت گن داشت قسمت باسنش دوتا گردالى ژله اى بود به نظر چيز خوبى ميومد نميدونم چند بود از ابرى ها بهتره 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2706