2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دردش وحشتناکه .البته دخترم دردش میکنه .منم ارتوپد براش وقت گرفتم ولی مطمین نبودم
درزندگی فهمیده ام که انتقاد در مورد چیزی که انسان آن را تجربه نکرده "کار ساده ایست
2742
سلام منم چند وقته تو باسنم یه دردی داره که نگو میزنه به پام تا پایین انگشتام و زانوم نمیدونم چرا از زمان بارداری دومم و اینکه پسرم خیلی تپله میرم سرکار همش بغلش میکنم یه مسافتی هم را میرم نمیدونم هنوز نرفتم دکتر
خداجون شکرت
2740
مامان مانی جون احتمالا همینه .چون برای خانما میگن موقع زایمان فشار وارد میاد
درزندگی فهمیده ام که انتقاد در مورد چیزی که انسان آن را تجربه نکرده "کار ساده ایست
همش فکر میکنم چیز بدیه و..... کلا از بعد زایمانم خیلی در مورد همه چی بد بین شدم .همش دوا دکتر میکنم هر روز فکر میکنم یه مریضی رو گرفتم شوهرم دیگه کلافه شده از دستم
دخترم همه چیزم دخترم همه عمرم دخترم همه وجودم
نباید اصلا جای سفت بشینین .منم برای دخترم ازین بالشتای گرد که وسطشون خالیه گرفتم همش رو اون میشینه .الان بهتر شده ولی برای اینکه خیالم راحت شه میخوام ببرمش دکتر
2706