2733
2739
عنوان

شوهرای شما هم وقتی باهم قهرین اینجوری میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1854 بازدید | 82 پست
یاسمین جان واقعیت رو می گم دیگه ما زنهای غارنشین نیستیم که توی غار بنشینیم و از بچه هامون مراقبت کنیم و منتظر باشیم که همسرمون شکاری بیاور و به ما بده تا از گرسنگی نمیریم و دم غار باشه تا حیوونی وحشی نیاد به ما حمله کنه و مراقب ما باشه و اگرم از زناشون ناراحت شوند نه سهمیه گوشتی بهشون برسه و نه کسی از حیوانات وحشی در امانشون نگه داره ما کاملا به استقلال رسیدیم حتی می تونیم به تنهایی از ناموسمون هم دفاع کنیم .
همسرای ما هنوز تو عصر غار نشینی سیر می کنند که کاملا در اشتباه هستند .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
Man migam hala allal hesaab boro in "Kids reacto to .." ro bebin.
hehe, manam jeddi goftam,
gaahi miam ye topicaayi mikhunam, bad koli hers mikhoram, migam hala chi begam, akhe chera injooriye, bad mibinam to javab dadi khialam rahat mishe, dige khodam javab nemidam
Omidvaram hamishe movafagh baashi
مری جون ببخشید این جوری میگم ولی من اصلا شما را درک نمیکنم شما بنا به گفته خودتون یک خانم توانا هستید که میتونید خیلی از نیازهای زندگی مشترکتون حل کنید و کردید . اما این جمله که همسرتون میگند مگه شما صاحب ندارید که تنهایی جایی برید؟ این تفکر به نظرتون نشون دهنده نگاه کالایی نیست . یعنی شما همسرتون به عنوان سرور و آقای خودتون میدونید و اینو نشونه توجه میدونید ؟

فکر میکنم بحث غیرت بحث مفصلی هست که به قول مونی جون بیشتر از اینکه فواید برای زن ها داشته باشه ضرر رسونه .
2740