2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دبستان نوید دخترونه به نظر من خیلی خوبه امام صادق شعبه پسرونش خوبه ولی تا جاییکه میدونم دخترونش زیاد چنگی به دل نمیزنه۰ پسر من امام صادقیه ۰ خیلی راضیم و اصلا مذهبی نیستن ۰ اما امام باقر و سادات خیلی مذهبی خفنه یعنی تقریبا خفقانه۰ بستگی داره خودتون چطور دوست داشته باشین۰ ندای زهرا هم خوبه ولی خیلی برای ورودی تیزهوشان فشار میاره۰ من برای تحقیق واسه مدرسه پوست انداختم!!!من اگه دخترداشتم بدون شک فقط نوید مینوشتم۰
خدایا نعمت مادر شدن رو از هیچ بنده ای دریغ نکن
بله دوستان من هم از الان برای دبستان تحقیق می کنم خزاعی رو من شنیدم خوبه ولی زیاد بچه ها تحت آموزشن یعنی بعد از ظهرام از کسی شنیدم کلاس خصوصی اینا واجبه تحسین تو مرداویج هم شنیدم خوبه ایننا دخترونه هستنا نوید کجاست؟ امام صادق امتحان ورودیش چطوره
مدرسه نوید نرسیده به نمایشگاه پل شهرستانه تو مشتاق دوم به نظرتون کدوم مدرسه قبولی تیزهوشانش بیشتره ؟ از دیدشما اصلا تیز هوشان خوبه که از الان دنبال مدرسه خوب باشم که به واسطه اون دخترم تیز هوشان قبول شه؟
دوستان چرا تجربیاتتونو نمیگید من دیدم شعبه خزایی که تو آپادانا هست برای دوره دومه شعبه دور اولش دروازه شیرازه شما میدونید کجای دروازه شیرازه بچه هاتون کدوم مدارس میرن بیاین بگید چه کارایی برای پیشرفت بچه میکنن
من دبستان مسرور رو پیشنهاد می کنم. دختر خواهرم از اول دبستان اونجا رفته که خیلی راضی اند. از نظر آموزشی خیلی روش هاشون خاصه و فرق داره. اصلا بچه هاشونم چون اینجوری باشون کار شده، خیلی فرق می کنن! یه خانومی موسسشه که خیلی خلاقه. خودش مسئول آموزش اول تا سومشون هم هست. روشهای ایشون رو اجرا می کنن. البته از این کلاس عجیب غریبا و رقص و اینا ندارن. مثلا اول که می خوان ثبت نام کنن، همون خود موسس بچه ها رو فقط با یه نقاشی تست می کنه، بعد خواهرم می گفت از روو نقاشی کل خصوصیت های بچه رو به من گفت، که من جا خورده بودم!
2706