2737
2734
عنوان

خانمایی که رژیم چاقی گرفتن یه لحظه

1917 بازدید | 21 پست
من می خوام چاقتر شم یعنی میخوام بالاتنم چاق شه چون پایین تنم میزانه نمیدونم باید چطوری غذا بخورم وقتی مجرد بودم میزان بودم ولی الان بالاتنم لاغر شده شوشوم از این اوضاع ناراحته .نمیگه ولی میدونم که خوشش نمیاد کلا دوست داره پر باشم نمیدونم چی کار کنم تازه از قبلا هم غذا بیشتر میخورم ولی نمیدونم چرا وزنم اضافه نمیشه لطفا اگه کسی تجربه مشابه داشته کمک کنه
خداجونم شکرت که دعام رو اجابت کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ورزش میکنم بعدم حسااااااااابی میخورم
انشالله از هفته آینده میخوام پیشرفته تر کار کنم ازین سی دی ورزشیا میخرم و تو خونه تمرین میکنم بعد از تمرین غذاهای پرکالری میخورم
سیب زمینی آبپز-سالاد ماکارانی...
خداجون دوست دارم*ساغر*
ساغر مستی جون من مشکلم اینه که اکثر روزا تا بعداز ظهر اشتهام کمه بعد از ظهر تازه موتورم روشن میشه اگه بتونم اشتهام رو از صبح مثل بعد از ظهر کنم فکر کنم جواب بده
خب ممکنه شما هر چی بخوری بازم پائین تنت چاق بشه و بالاتنه همون بمونه ....... به نظره منم ورزش بهترین راهه .... تو باشگاهها مربی های ورزشی می تونن راهنماییت کنن مخصوصا اگه با دستگاه کار کنی که خیلی بهتره .
2738
آره عزیزم اگه میتونی حتما حتما برو باشگاه مربی برات برنامه میده همون جایی که میخوام چاق میشه
چون اینطور که شما میگی هیکلت گلابی شکل هست پس هر قدر هم بخوری و چاق بشی باز پایین تنه ات درشتتره

خداجون دوست دارم*ساغر*
یعنی بدون باشگاه نمیشه؟ من نمیخوام برم بیرون سیدی ای هست که فقط برای لاغر کردن پایین تنه به درد بخوره من اصلا در این مورد اگاهی ندارم