2733
2739
عنوان

وایمکس ایرانسل

2546 بازدید | 26 پست
سلام دوست جونیا
من امروز وایمکس ایرانسل گرفتم ولی هر کاری میکنم نمیتونم فیلتر شکن vpnنصب کنم.......میخواستم ببینم اونایی که ایرانسل دارن هم همین مشکل و دارن.......

ممنونم میشم کمکم کنید
Lilypie Maternity tickers
خدا لعنت کنه شرکت وایمکس لعنتی رو...... خدماتشون افتضاحه. دروغگو و دزدن. تلفن بزنی 30 مین پشت خطی و..... من دارم و پشیمونم.. میخوام عوض کنم..........
البته این موضوع که گفتی ربطی به حرفهای من نداره ولی به همه بگید نخرن ..... !!! افتضاحه
مامان یاسمین جون منم وایمکس دارم . با وی پی ان تا 1-2 هفته پیش خوب کار میکرد اما الان اکثر پورتها از طریق مخابرات بسته شده و این ربطی به ایرانسل نداره. من خواهرام ای دی اس ال دارن اونا هم همین مشکلو دارن. اگه یادت باشه چند ماه پیش هم همین مشکل بود و مخابرات دوباره بعد از مدتی پورتها رو باز کرد. الان میتونی بجای وی پی ان از ساکس پروکسی استفاده کنی.
طاووس جون من فعلا از وایمکس راضیم. البته درست میگی قبلا باید 30 دقیقه میموندی پشت خط اما خداییش الان خیلی سریع وصل میشی البته واسه منکه این چند بار اخیر اینجوری بوده. نمیدونم شاید شانسی بوده. قعلا هم از سرعتش راضیم البته منطقمون خوب پوشش میده.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ممنونم که کمکم کردید..فردا حتما امتحان میکنم.......منم بیشتر میخوام فیس بوک باز کنم

مامان پویا عزیز.ممنونم از راهنماییت....میشه در مورد فیلتر بیشتر تو ضیح بدی

ghooعزیز منم میخواستم مبین نت بگیرم........واقعا نمیدونم چراایرنسل و انتخاب کردم....

امیدوارم خیلی ناامیدم نکنه
Lilypie Maternity tickers
2706