2752
2734
عنوان

♡♡♡دلتنگم♡♡♡

77 بازدید | 8 پست

امشب دلم اندازه کوه سنگینه دلم واسه بابام خیلی تنگ شده واسه خنده هاش واسه آغوشش واسه بوی تنش 4 سال شد که ندیدمش خانوادم خارج از ایرانن خودم تنها ایرانم و دلخوش به همسر و بچه هام کاش زودتر کرونا تموم میشد میرفتم میدیدمش.خدااااا خودت کمکم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تماس تصویری بگیر خب و انشاالله هرچه زودتر به خوشی ببینیشون

قربونت بشم هر روز با هم در تماسیم اما کو اون نگاه مهربونش دستای گرمش لبخندش بوی تنش خدایا شکرت چرا من دور شدم انقدر

2731
تو رو خدا زودتر برو تا دیر نشده من خیلی دلم‌برا بابام‌تنگ ولی زیر خاک امشب میخوام یه دل سیر گر ...

آخی بمیرم برات خاک به سرم خودشم همینو میگه همش میگه همه بچه هام جلو چشممن تو نیستی. اشکم با حرفت در اومد خدا رحمتشون کنه فاتحه میخونم واسشون

آخی بمیرم برات خاک به سرم خودشم همینو میگه همش میگه همه بچه هام جلو چشممن تو نیستی. اشکم با حرفت در ...

ببخشید دلم‌شکسته نمیخواستم ناراحت بشید

فقط سعی کن‌هر طور شده بری از این‌کشور یا موقت بری پیشش

دریایی از حرف
ببخشید دلم‌شکسته نمیخواستم ناراحت بشید فقط سعی کن‌هر طور شده بری از این‌کشور یا موقت بری پیشش

انشاالله. اگه خدا بخواد تابستون برنامه ریزی میکنم برم ببینمش