2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها منم اين ماه براي اولين بار دارم پياز درماني ميكنم تو رو خدا اونايي كه مامان شديد واسه منم دعا كنيد مامان بشم امروز روز آخر پيازه انجيرو هويجم باهاش ميخورم ولي نميدونم چرا كيتم فقط يه خطه هر روزم زدم

با اين حال يه شب در ميونم پروژه داشتم

تو رو خدا واسم دعا كنيد تو رو خدا

ميگن خدا دعاي بقيرو در حق آدم قبول ميكنه

منم از ته دلم همرو دعا ميكنم😔😔😔😔😥😥😥😥😭😭😭

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
2728
دقیقاااا.امسال کسی نیس ایا منم میتونم از این روش استفاده کنم

سلام 

آره عديزم چرا نميتوني استفاده كني 

اميدوارم بهترين نتيجرو بگيري همه ميگن نتيجه گرفت

ايشالا كه ما هم بگيريم

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
من مامان شدم دخترم ۴۰ روزس😍

به سلامتي خانومي

منم دعا كن 😘

2738
سلام دوستان گلم منم تخمدان pcoدارم پیاز درمانی رو شرو کردم امیدوارم جواب بگیرم اگه پیشنهاد دیگه براب ...

سلام دوست عزیز. شما از پیاز درمانی نتیجه گرفتی. پلی کیستتون رفع شد.

2706