2752
2734
چرا بی ادبم دارن. توی پیج اینستای آرمان خانمها بدگویی کردن ولی عرفان چیزی نداره که کسی نظرشو بنویسه ...

من اولی مردم بودم ۶ سال پیش تو عید بود از ده تا خصوصی بهتر بودن خلوت بود پرستار دورت میچرخید ولی این یکی نمیدونم کجا برم

۱۲ دهمین کاربری مشکلتون چیه گزارش میزنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اولی مردم بودم ۶ سال پیش تو عید بود از ده تا خصوصی بهتر بودن خلوت بود پرستار دورت میچرخید ولی این ...

من مجبورم با دکتر خودم زایمان کنم. ایشونم همین دوتا بیمارستان هستش فقط. البته باید رفت و دید.اما توی کرونا خب محدودیت هست

2731
من مجبورم با دکتر خودم زایمان کنم. ایشونم همین دوتا بیمارستان هستش فقط. البته باید رفت و دید.اما توی ...

باز خوبه دکتر من تمام خصوصی با کلاسها هست دیگا معمولیش مردم بازم خداروشکر انتخاب زیاد دارم

پس اینطوری حساب کنید براساس پول آرمانم باکلاسه چون ده تومن میشه. اما پولشو بیمه میده دیگه.

خصوصی کلا خوبه ولی گاندی و پاسارگاد ... چیز دیگست 

من بیمه ندارم همون مردم هم دیشب زنگیدم ۱۰ میشه

خصوصی کلا خوبه ولی گاندی و پاسارگاد ... چیز دیگست  من بیمه ندارم همون مردم هم دیشب زنگیدم ۱۰ م ...

بیمه خیلی خوبه. گاندی رو تحقیق کردم میگن اسم در کرده فقط. پاسارگادم که خاله ام زایمان کرد رفتم دیدم جالب نیومد. حالا بازم تحقیق کن.ببین بهترین کدومه. بسلامتی باشه

پس چرا خانما میگن مردم ۵ یا۶ تومن میشه🙄🤨

من اتفاقا دیشب زنگیدم خودم فکر میکردم ۵ تومن چون اینجا گفتن زنگیدم گفت ۸ تومن سز با اتاق خصوصی ۹ گفتم یعنی هزینه زایمان و یه شب موندن کلا ۹ گفت ۱۰ حساب کن دیگه چون کرونا هست نمیشه اتاق ۳ تخته رفت سخته

بیمه خیلی خوبه. گاندی رو تحقیق کردم میگن اسم در کرده فقط. پاسارگادم که خاله ام زایمان کرد رفتم دیدم ...

جدی میگی پس چرا پول خون باباشون ر  میگیرن چون قصد ندارم برم اونجا تحقیقی هم روش ندارم سر دختر اولم داشتیم ببمه ولی دیگه ندادیم

2706