2733
2734
عنوان

بچه میاین درمورد احضار یکم بخندیم؟

196 بازدید | 19 پست

حال و اعصابم آروم بشه یکم درموردش صحبت کنیم بخندیم، 

مثلا من موندم چرا کامرانی دوست داره دم به دقیقه احضار شه و با هر ننه قمری بشسنه صحبت کنه😐😄 خارمادر خودشو فراموش کرده دست به دامن هر دختری میشه، بشینه غیبت کنه و درددل کنه😂

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

کامرانی نیست که جنه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من که جدیدا جرات ندارم تو حموم موقع شستن سرم چشماموببندم 😐😒

میگم نکنه یهو کامرانی قاطی کنه جلو چشم من احضار بشه 🤣🤣🤣از بس عشق احضار شدن جلوی همه رو داره

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

بعد مینو که جلوی سوسن نقش بازی میکرد، کامرانی با نگاش میکرد و با شیطنت لبخند میزد... لابد تو دلش هم میگفت ای بلا خوب میپیچونی😑

من میگم کامرانی نیست ، شیطانه در قالب کامرانی

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
من که جدیدا جرات ندارم تو حموم موقع شستن سرم چشماموببندم 😐😒 میگم نکنه یهو کامرانی قاطی کنه جلو چش ...

😂 

آره منم جرعت ندارم شبا تو آینه اتاق تاریک رو نگاه کنم. سریع یه چیزی برمیدارم و درمیرم

به آینه هم علاقه داره

عه کی گفت جنه؟

همه میدونن دیگه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
خوب فیلمه  دیگه  شیطان رو می خواد درقالب کامرانی نشون بده  منظورشون اینه که شیطان دره ...

واقعاً با شوهرم می گفتیم فقط دوست داریم ببینیم این قضیه روح کامرانی رو چه جوری آخرسریال میخوان توجیه کند چون با هیچ منطقی توجیه نمیشه

2706