2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
فک نکنم آی یو آی ربطی به بی بی چک داشته باشه. بی بی چک در واقع هورمونی رو چک میکنه که فقط بارداری مینتونه بالا ببره اونو در ادرار.

فک کنم باید تبریک بگم. مبارکه در این روز خاص :)
الهی که هیچ خونه ای بدون بچه نباشه...
عزیزم ایشالا که مبارکه .منم طبیعی شدم اما منم 28پری یه خط بسیار بسیار بسیار کمرنگ شد.

گلم حتی وقتی خط کمرنگ میشه هم میتونی بری از بدی به نظرم نهایتا دیگه فردا یا همین امروز برو از بده ممکنه خیلی هنوز پایین باشه من که رفتم از دادم گفت هنوز +نیست اما تو مخدوده نشکوکه بازم روز بعدش رفتم +شد دیگه

در ضمن وقتی ازمایش بتا یا بی بی +میشن یعنی هورمون بتا اچ سی جی تویه ادرار یا خون وجود داره و هیچ دارویییییی نمیتونه باعته بالا رفتن این هورمون بشه الاااااااا بارداری و جفت چون این هورمون از جفت ترشح میشه
خدایا کمکم کن
عزیزم روز 28پری یعنی 28روز از شروع پری گزشته باشه .
بسته به این داره که لقاح چه زمانی انجام شده باشه .
من خودم 17روز بعد از شروع پری که البته پری هام 7روزست نزدیکی داشتم و لقاح من یعنی ازاد شدنه تخمکه من خیلی دیر بوده و روز 21پری بوده و دکتر گفت خدا خواسته که یه اسپرمی هم اون دوروبرا مونده بود هنوز
یعنی من 17روز بعد شروع پری فقط نزدیکی کردم و روز 21 لقاح به لطف خدا انجام شده بوده و روز 28 از شروع پری بی بی یه خط کمرنگ شد
خدایا کمکم کن
2706