2733
2739
آپلود عکس پاپوش مانستر نو مارک GAp سایز 4/5-قیمت 60 تومن _______________________________________ آپلود عکس پیراهن دخترونه 2-3 سال عروس صورتی-یکبار پوشیده . قیمت 50 تومن ____________________________________________ آپلود عکس کفش پوما نو. سایز 24. قیمت 90 تومن _________________________________________ آپلود عکس کاپشن گرم تو کرک در حد نو..سایز 2-3 سال-قیمت 60 تومن هرکی خواست پیغام بده همینجا یا درخواست دوستی بده
خدایا خودت نگهدار دخترم و زندگیمون باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام عزیزم،کفش پوما رو 40 مسخوام،اخه قیمت سایت با بیرون یکمی فرق کنه گلم اگه موافقین شمارمو بزارم بهم وایبر پیام بدین؟
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
تو اف مجتمع کورش 95 تومن بود
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
الان جواب پستها رو نمیدین منظورتون اینه که شما خیلی با کلاسین و ما بد بخت بیچاره های بی کلاسو تحویل نمیگیرین؟ اونم با 4 تا جنس فیک عجب روزگاریست....