2737
2739
من لبوها رو پوست میگیرم و با نبات درسته میذارم تو زودپز ...آب کاملا" روی لبو ها رو میگیره ...درش رو میبندم و حدود سه ساعت میذارم بپزه ...وقتی درش رو باز میکنم اگر آبش زیاد باشه و لبوها کمرنگ ..زیرش رو کم میکنم و با در باز میذارم انقدر بجوشه تا هم لبوها سرخ سرخ میشه هم آبش تبدیل به یه لعاب بسیار عالی (شهد ) میشه

همه که میگن عالیه
خدایا به خاطر همه چیز شکرت ...
سلام اول صبحی هوس لبو کردی ببین اول لبوهارا با اسکاچ خوب بشور و بذار تو آب بپزد تا قشنگ پخته بشه بعد درشون بیار و پوستش را بکن و دوباره بذار تو همان آب خودش که رنگ انداخته و روش شکر بریز و بذار بجوشه تا لبوهات براق و شیرین بشه نباید زیاد آب داشته باشه بذار خوب تو آب و شکر بجوشه و سس بشه بعد لبو هات را برش بزن تو ظرف بریز و از سسش هم بریز روش نوش جان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ووی
من تا الان لبو رو با نمک میخوردم
مگه باید شیرین باشه؟
ولی اگه باید شیرین بخوریم روش مارال خیلی خوبه به نظر میاد قوامش بیشتر باشه
بعدم چون لبو سرده گرمی نبات کارو درست میکنه
منم ی بار باید شیرین درست کنم ببینم چه جوری میشه؟
خداجون دوست دارم*ساغر*
من هر روز آب هویچ و لبو و سیب رو میگیرم (مخلوط) با یه مقدار آب لیمو . یک لیوان میدم همسر نوش جان کنه. خیلی خاصیت داره. بهتر از لبوی پخته ست خاصیتش. البته طعمش خیلی خوشمزه نیست ولی برای سلامتی عالیه . مخصوصا برای آقایون که بیرون از خونه تو هوای آلوده هستن.
‎چقدر دوست داشتنی هستند، آدمهایی که، شبیه حرفهایشان هستند
2740
2706