2752
2734
عنوان

شریک خوشی هام شید .... ☺️

878 بازدید | 0 پست

کتاب من زنده ام  ؛

با اختلاف   جزء  بهترین کتابهایی بود که خوندم  .  بی نظیر بود حقیقتا .... اینو از  تعداد تجدید چاپِ کتاب هم  میشه متوجه شد البته ...  

صادقانه  اگر بخوام بگم  ؛ این کتاب  نگاهِ منو  نسبت به  زن و جایگاه و قدرت یک خانم   و  تعریفِ  غیرت  یک مرد مسلمان  ، خیلی ارتقاء  داد  ...   

از اون دست کتابهایی ست که  دلتون نمیاد  زمین بذاریدش ... 

کتاب آن دختر یهودی  ؛  

داستان دختری یهودی ست  که   طی اتفاقاتی   علاقه مند به تحقیق  در آیین یهود و اسلام  می شود  و  ....

به نظر من  اینکه  کتاب  بر اساس  داستان واقعی نوشته شده  ، بر جذابیت کتاب اضافه کرده 

نکته ی جالبی که این کتاب  برای شخص من داشت  ، این بود که  ؛  اطلاعات من  از دین و آیین  یهود  منحصر به  روایت های قرآن  از یهود بود و  شما بهتر از من میدونید که  قرآن  کلیات رو بیان میکنه   ،  اما  مطالعه این کتاب   دیدِ جزئی تری  بِهم داد ....

کتاب نیم دانگ پیونگ یانگ  ؛

خیلی ها  با رضا امیر خانی و نوشته هاش آشنان . کتابهایی مثل  «  قیدار ،  بی وطن ،  منِ او  ، اِرمیا  ،  رهش  »    رو قبلا خوندن طبیعتا  ولی  این کتاب جزء  سفرنامه های  رضا امیر خانی دسته بندی میشه و  نویسنده سعی کرده  مشاهدات حقیقی خودش رو از سفر به  « کره شمالی » به تصویر بکشه .

این کتاب  از این منظر  ممکن جالب باشه  که   نگاهِ متفاوتی از کشور کره ی شمالی  به شما میده  که شاید با شنیده های قبلیِ شما  تفاوتهایی داشته باشه و  ذهنیتی  به مراتب واقع بینانه تر بهتون بده 

و اما کتاب آخر ...

کتاب  برای رده ی سنی نوجوانِ  ،  اما  انقدر این کتاب شیرین و پر نکته ست که  حیف م اومد معرفی ش نکنم .

البته این کتاب فقط به نقل داستان های ملانصر الدین  اکتفا نکرده و  در ادامه  داستانهایی از بهلول  و ... رو هم  نقل کرده 

*  تمام کتابهایی که در این تاپیک و در تاپیک های قبل م  معرفی کردم  ،  کتابهایی بودن که حرفی برای ارائه داشتن  و  از نظر من  جزء  بهترین ها بودن  . 

اما  کتاب و سبک مطالعه  ، تا حدودی به سلیقه برمیگرده .  پس   قبل از خرید هر کتابی  حتما درباره ش سرچ کنید  تا  با سلیقه ی   مطالعاتی شما  سنخیت داشته باشه 

تو این شبهای ماه رمضون  ،  حتما همو دعا کنیم 🌱

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....