2733
2734
عنوان

اسنپ چرا اینقدر گرون شده؟؟؟

572 بازدید | 15 پست

سلام.

الان میخواستم اسنپ بگیرم از تقریبا شرق تا غرب تهران... نوشته ۴۵۰۰۰ تومان.

در صورتیکه حدود ۲۰ روز پیش گرفته بودم شده ۲۶۰۰۰ تومان.

کد تخفیفی نیست که بزنم ارزونتر بشه ؟؟؟

اینجوری اصلا صرف نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بستگی ب تایم هم داره 

وقتایی ک ترافیک باشه گرون تره

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️

چون همه جی گرون شده عزیزم راننده اسنپم داره تو این جامعه زندگی میکنه باید دخلو خرجش باهم بخونه 

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

تهران تو اسفند افتضاح گرون شد باز الان بهتره. کلا اسنپ اومد در آژانس ها رو بست الان خودشون بدتر از آژانش شده قیمت هاشون‌. در حالی که آژانش برگشت بدون مسافر باید بیاد اسنپ هر جا پیاده کنه باز سوار میکنه

آخه اسنپ همیشه به صرفه تر از آژانس بود ولی الان خیای گرونتر شده.

بعد توی ایام قرنطینه باید ارزونتر باشه که مردم بتونن ازش استفاده کنن که همه حجوم به اتوبوس و مترو نبرن...

منم کار واجب دارم وگرنه اصلا نمیرفتم بیرون

چون همه جی گرون شده عزیزم راننده اسنپم داره تو این جامعه زندگی میکنه باید دخلو خرجش باهم بخونه 

اینجوری اصلا صرف نمیکنه, و باعث میشه که تعداد کمی از مردم از اسنپ استفاده کنن

درستع ولی خب راننده مقصر نیس مقصر اوضاع گرونی جامعس راننده ام وقتی بنزین لیتری سه تومن میزنه باید ارزش داشته باشه تو این گرما کار کنخ وگرنه که اگه فقط پول بنزینش دربیاد که بشینه تو خونه بهتره که

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

اره والا منم تو گرما میرم سر کوچه تاکسی میگیرم ولی دیگ اسنپ نمیگیرم قبلا تفاوتش با تاکسی 2،3تومن بیشتر بود میگفتم اشکال نداره