2703
2553
من هفته 29 بارداریمم...

دیابت بارداری دارم و بارداری دوممه...

یکی از عوارض دیابت زایمان زودرسه...

یه فکری مثل خوره تو جونم افتاده که من دچار زایمان زودرس میشم!!!!!!!!!

نمیدونم چرا...

هر لحظه که بچم تو دلم تکون میخرده منتظرم کیسه آبم پاره بشه و نارس به دنیا بیاد.......

میخاستم بدونم که مامانایی که به هر دلیلی دچار زایمان زودرس شدن:

اولا تو هفته چندم وچرا این اتفاق افتاد؟

دوما نینیاشون در چه حال بودن؟؟؟

سوما وزن و تنفس نی نیاشون چطور بود و چقد تو دستگاه بودن؟؟؟؟

لطفا کمکم کنید که اگه چنین اتفاقی برای منم افتاد، بدونم چیکار کنم و خودمو نبازم.....

اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
عزیزم من تجربه ای ندارم. ولی خوبه آدم اطلاعات داشته باشه ولی به نظر من اصلاً بهش فکر نکن.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام خواهر من 40 روز زودتر از موعد پسرش دنیا اومد وزنش حدود 2400 و2500 بود کیسه آبش پاره شد موقع تولد تنفسش دچار مشکل شد یه هفته ای تو دستگاه بود ولی بعد از اینکه آوردنش خونه زرد ی گرفت دو سه روزم برای زردیش بستری بود حالا ماشاا.. دو ماه دیگه 2سالش میشه
+ جان علتش چی بود؟؟!!!!

در ضمن بچه نارش چه شکلیه؟!!!طبیعیه قیافش؟؟!!!یا معلومه نارسه؟!

ولی بازم خیلی خوب بوده سریع مرخص شده...الان وزنش چقدره؟؟!!!تپل شده؟؟؟
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
منصوره جان اولاً خواهش می کنم فکرهای بد رو از ذهنت بیرون کن. همه چیز به فکر شما بستگی داره استرس از عوامل زایمان زودرسه...
من پارسال هفته 35 زایمان کردم( بچه دوممه) به علت نا مشخصی جفت دو تکه شد و با خونریزی زیاد سزارین شدم. دختر عزیزم با وزن 2260 بدنیا اومد... هیچ مشکلی نداشت و حالش خوب بود اما چون خودم حالم بد بود و نیه جون بودم نتونستم به بچه شیر بدم و فردای تولدش متاسفانه دچار افت شدید قند و کلسیم شد...
ای کاش همراهم بهش شیر خشک داده بود و یا پرستارهای بد جنس انصاف داشتن و کمکم می کردن.... بگذریم بچه بستری شد... و چون وقتی پای نوزادان به بخش بستری باز می شه باید برای جلوگیری از عفونت های بیمارستانی آنتی بیوتیک بگی رن و دورش 7-10 روزه می رن زیر سرم ..... 8 روز بستری بود و حالا حالش خوبه و فقط ضعیفه.....
عزیزم استراحت کن و سعی کن به موقع زایمان کنی ... روحیه داشته باش ... انشا ا... چیزی پیش نمی آد... موفق باشی...
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2714
پاپوا جان وقتی بچه تو دستگاهه مادرش شیر بهش میده؟!!

تمام یه هفته رو مادرش بالا سرش بود؟؟
من 34هفته زایمان کردم به خاطر فشارخون بارداری پسملی 3روزتودستگاه بود 2200بود ریه اش هم کامل بود چون دکترم پیشبینی کرده بود 8تا دگزا داد به خاطر رسیدن ریه بچه و خیلی زود وزن گرفت نگران نباش
بهار جان من توی بارداری قبلیمم هفته 37 زایمان کردم و بچم فقط یه روز تو دستگاه بود...

قبول داری ماهایی که یه با زایمان کردیم استرسمون بیشتر از اینایی هست که بار اولشونه که میخان مامان بشن!

سر بارداری قبلیم اصلا به این چیزا فکر نمیکردم!
منصوره جان دقیقاً ... استرس بچه دوم بیشتره من هم زایمان اولم طبیعی و هفته 36 و بچم با وزن 2850 بدنیا اومد. یک روز هم نشد مرخص شدم و بچه آروم و خوبی داشتم ولی سر بچه دوم داغون شدم به خدا....
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706