2726
سلام مامان محمدرضا یه سوال دارم ازتون . شما از ماه چندم فهمیدین دیابت بارداری دارین ؟ عدد قند ناشتا - دو ساعت بعد صبحانه - دوساعت بعد ناهارتون چند بود که گفتن دیابته ؟ الان چی مصرف می کنین قرص یا انسولین ؟ مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلشن جان بیا به تاپیک مامانای دیابت بارداری...

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=114317&postID=7372394#7372394
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
2728

سلام خانومها

منم هفته ٣٣ بارداري هستم سه هفته پيش رفتم سونو دكتر گفت ني ني رشد نكرده وزنش كمه يك كيلو بود گفت برو نوار قلبي و داپلر تا سه هفته بعد ببينيم رشدش چطور بوده حالا بازم رفتم بعد سه هفته ميگه وزنش همونه تغيير نكرده زياد😔 هيچكسي نميدونه چي شده اون تو خيلي ناراحتم و ميترسم نكنه بچم مشكلي داشته باشه خدايي نكرده؟؟؟؟ 

كسي تا حالا اين مشكلو داشته؟؟؟؟

سلام خانومها منم هفته ٣٣ بارداري هستم سه هفته پيش رفتم سونو دكتر گفت ني ني رشد نكرده وزنش كمه يك كي ...

سلام عزيزم ، شايد جفتت مشكل داره و درست خونرساني به جنينت نميكنه ، كاش با يك دكتر ديگه مشورت ميكردي ، توي اينجور مواقع معمولا تا اونجا كه من ديدم آمپول هپارين تجويز ميشه و احتمال هم داره مجبور بشي زودتر زايمان كني .