2726
عنوان

آزمایشگاه نیلو یا نسل امید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30790 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اول که میری ازت آزمایش خون میگیرن..بعد میری طبقه بالا نوبت مشاوره ات میشه که یه سری نسبت های فامیلی و ... رو بررسی میکنن..بعد میری برای سونو که یه 20- 30 دقیقه ای طول میکشه ..که آخر سونو هم یه آقای دکتری میاد برای تعیین جنسیت... یه 2 دقیقه ای سونو میکنه و جنسیت رو میگه
2728
از این دوتا بهتر مطمئن باش پارس هستش
قیمتش هم 240 میشه
آزمایشگاه پارس خیلی دقیق تره
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
من نسل امید رفتم خیلی راضی بودم ولی فکر میکنم هزینه اش از جاهای دیگه بیشتر بوده
سه ماهه اول 185000
سه ماهه دوم 105000
خواهرم آزمایشگاه نیلو رفته بود سه ماهه دوم که فقط آزمایش خون ازش گرفته بودن البته بگما 5 سال پیش
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
ترانه جان منم خیلی تحقیق کردم. با وجود اینکه دکترم با اطمینان میگفت نسل امید! البته میگفت هرسه اونا خوبن. ولی همکارام اونایی که نیلو رفته بودن میگفتن جوابای عجیب غریبی گرفتن که هفته های بعد خلافش ثابت شد. البته نه همشون. ولی منم چون خیلی حساس هستم قید اونجا رو زدم. پارسم خوبه ولی اگر برات جنسیت خیلی مهمه توصیه میکنم حتما برو نسل امید. دکتر طهماسب کارش حرف نداره. 70درصد کسایی که ازشون سوال کردم بخاطر ایشون گفتن نسل امید برم. دیروزم اونجا بودم. بیچاره دکی 3بار سونوگرافیم کرد تا درمورد همه چی خیالش راحت شه. جنسیتشم با اطمینان میگه.
2706