2752
2734
عنوان

شیر خوردن نوزادم

231 بازدید | 15 پست

نوزادم ۷ روزشه دوساعت سینه دهنشه شایدم سه ساعت بعد فقط نیم ساعت ارومه و باز سینه. دیگه بین شیر دادانم دارم شیر خشک میدم که دوساعتی بخوابه کارم اشتباس؟

حتما شیرت کم چربه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شاید تشنشه هوا خیلی گرم شده یکمی اب بهش بده 

تو پرانتز بله متوجه شدم هفت روزشه توروخدا هی ریپلای نکنین که میگه هفت روزشه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

شکمو دیگه😉

قدم نو رسیده مبارک عزیزم .دعا کن خدا ب منم بچه ی سالم و صالح بده 

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍

@مہلاــ۸۱    

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
شاید تشنشه هوا خیلی گرم شده یکمی اب بهش بده  تو پرانتز بله متوجه شدم هفت روزشه ...

خوبه میگی هفت روزه بچه اصلا نباید آب بخوری فقط شیر خشک یا شیر مادر لطفا از این توصیه ها نکنین خطرناکه

خوبه میگی هفت روزه بچه اصلا نباید آب بخوری فقط شیر خشک یا شیر مادر لطفا از این توصیه ها نکنین خطرناک ...

عزیزم من آدمی هستم که تا مطمین نباشم چیزی نمیگم 

به بچه خودمم اب دادم 

هیچ خطری هم نداره 

میخوای مقالاتشو برات بفرستم بخونی؟ 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

منم اونجور بودم دیگه گریه میکردم بعضی وقتا هم درد سینه هام هم کم خوابی هم درد زایمان بعدش فهمیدیم که شیرم چربی نداره و دخترم تو ۱۰ روز ۱۰۰ گرم هم وزنش کم شد دیگه شروع کردم شیر خشک خداروشکر از اون موقع خیلی ارومه و خودمم میتونم استراحت کنم

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

وقتی شیر خشک بهش میدی دو ساعتی میخوابه؟

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم