2733
2734
سلام
دخترم پیش دبستانی هستش همش در حال مقایسه کردن هستش . همش میگه خوش به حال فلان دوستم فلان چیز رو داره . مثلا امروز بردمش استخر بازوبند دوستشو دیده میگه خوش به حالش از یان بازوبنها داره یا حولشو دیده میگه خوش به حالش از این حوله ها داره در صورتی که خودش قبلا از اون حوله ها داشته و کوچک شده.
اینها در صورتی هستش که من واقعا سعی میکنم بهترین لباسا و خوشگلترین لباسها رو براش بخرم .
یه بار دوستش یه لباس خیلی بد رنگ پوشیده بود و دختر من ارزوی لباس اونو داشت
من هر وقت میخوام براش خرید کنم خودش همه چیز رو انتخاب میکنه
واقعا نمیدونم چه رفتاری داشته باشم و خیلی هم به هم میریزم
باید از سرش بندازی وکرنه بزرک بشه خدای نکرده همش حسرت بقیه رو میخوره و حسود میشه

هروقت کفت خوش به حال فلانی بکو اون واسه خودش رو داره و تو ام واسه خودت رو داری یا بکو تو که بیشتر خوش به حالت هست عزیزم. یا تو خودت عالی هستی با یه مشاور کودک هم حتما مشورت کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهسا. ولش کن بزار راحت باشه تو دنیای کودکیش. فقط اگر خیلی ناراحت میشی از این مقایسه با زبون نرمی بهش توضیح بده و بگو. تو چیزهای داری که هیچکس نداره. قناعت تو وجودش پرورش بده.
خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن
2731
مرسی دوستای گلم
یه جورایی احساس میکنم خیلی اعتماد به نفسش پایینه با اینکه من و همسرم همیشه سعی میکنیم بهش اعتماد به نفس بدیم ولی باز هم دست بردار نیست و برای چیزای خیلی کوچیک هم این مقایسه ها رو داره . مخصوصا نسبت به 1-2 تا دوستاش این احساس رو بیشتر داره به نظرتون روابطم رو با اونها کمتر کنم بهتر میشه
2740
عزیزم با توضیح که هر کی یه سلیقه ای داره. و نباید همه چیزت شبیه دیگران باشه بهش اموزش بده فکر کنم اعتماد به نفس دخترت کنی پایین باشه بهش اعتماد به نفس بده عزیزم از سلیقش تو لباس پوشیدن تعریف و تمجید کن ایشاله که حل بشه مشکل دختر گلت
* ساحل دلت را به خدا بسپار ... خودش زیباترین قایق را برایت میفرستد ...*