2703
2553
سلام مامانای جیگر
دیروز رفتم باشگاه این قرصا رو بهم معرفی کردن. خیلی تعریفشو کردن میگن چربی سوزه و با ضمانت هم هست. کسی تا حالا استفاده کرده و راضی بوده ازش؟ می بوسمتون!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از بچه هاى نى نى سایت شنیدم ی سرىقرص اومده توشون مواد مخدر مثل شیشه است زودلاغر میکنه ولى...
من خودم به روش هیپنوتراپى وزن کم کردم تو 3هفته 2کیلو بدون قرص و رژیم اگه اطلاعات کاملترى مىخواید ایمیلتون رابرام بفرستید
http:/www.aryacenter.persianblog.ir
فروش ویژه لباس کودک وکیف زنانه
2720
سلام. مربی من هم بهم هیدروکسی کات را معرفی کرد. منم گرفتم وخوردم. اینور واونور هم تعریفش را شنیدم. ولی بعد از یکی دو روز بدنم واکنش نشون داد وصورتم خرش گرفت. منم دیگه نخوردم. اینهمه پول این قرص را دادم وچند تا بیشتر استفاده نکردم. به نظر من هم ورزش خالی جواب میده. البته بگم اون دوروزی که از این قرصها استفاده کردم حسابی عرق می ریختم موقع تمرین
2714

همش کلاهبرداریه به خدا.من چند سال پیگر بودم و همه جور قرص لاغری و مصرف کردم. دریغ از یک کیلو کم کردن. همه تبلیغاتشون دروغه. گول نخورید.

آخه چطور میشه "آدم تو 1 ماه 10 کیلو کم کنه......

با سلام خدمت دوستان منم اگه اجازه بدید بگم نظرم و تجربه ای که داشتم.

من این قرص رو مصرف کردم اما از خارج از ایران برام اوردن از سویس. قبلش بگم من توی تیم ملی انتخاب شدم و باید چربی سوزی انجام میدادم و مربیم گفت مشکلی نداره و این دارو رو مصرف کردم . بعد از ۷ روز من تعریقم خیلی بیشتر شد و سریعا چربی ها از بین رفتن و هیچ اثری بدی هم به جا نموند فقط هم یه دوره استفاده شد و به نظرم ممکنه دلیلش این باشه که در ایران ۹۵ درصد این دارو ها کپی هستند اگه بشه اصل رو خرید خیلی خیلی میتونه کمک کنه. همین بود نظرم 

من این قرص و یک دوره مصرف کردم البته من مربی بدنسازی هستم و حرفه ای کار میکنم بعد از زایمانم رو ۶۵استپ وزنی شدم و بعد از اتمام دوره ۶کیلو کاهش چربی داشتم خیلی راضی بودم البته برای من اصل بود یکی از آشنایان آورده بود

اگه اصلش پیدا شه تو یک دوره هیچ عوارضی نداره

2706