2733
2734
سلام دوستان ممنون میشم مدل لباس مجلسی برند ترک یا برندهای معتبر رو برام بزارید . همچنین مراکز خرید تو تهران که برند معتبر مجلسی دارن رو بهم معرفی کنید
نمی دانم چرا حضرت دوست , لطف ویژه ای دارد به من !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون مغازه تو کوچه برلن خیلی لباس های خوشگلی داره فقط هم یک مغازس. تو خیابونه فکر کنم مغازه وسطی. لباس هاش هم از 800 به بالاس
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
عزیزم می تونین به مزون ما هم سر بزنین آدرس تاپیک توی امضام هست و می تونین مدل هایی که موجود داریم رو ببینین ، ممنون از توجهتون و مدل هایی رو که نداریم از سایت www.tarikediz.com سفارش بدین تلفن تماس : 09122835505 آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس
2738
لطفا ادر سو تلفن مزون رو برام بزارید. از اون لباس سرمه ای که از قسمت کمر به بالا کار شده بود خوشم اومد. کمر به پاینش گشاد میشد
نمی دانم چرا حضرت دوست , لطف ویژه ای دارد به من !
عزیزم براتون فرستادم اون لباس چاق نشون می ده و همین طور این لباس عالیه خیلی ازش سفارش داشتیم و خودمم برش داشتم خیل هم پر نشون می ده دوست داشتین امروز بیاین مزون پرو کنین سایزتون هست ولی برای مشتری هست و میان می برن فردا داریم سفارش این مدل رو دوباره میاریم آپلود عکس
2706