2737
2739
عنوان

لیزر چشم کار با کامپیوتر

206 بازدید | 9 پست
دوستان یه سوال داشتم از اونایی که چشماشونو لیزر کردن راستش من قراره هفته ایینده چشمامو لیزر کنم ولی یه مقدار دچار تردید شدم چون کار من به صورتی که حداقل 12 ساعتشو باید پشت کامپیوتر باشم که میگم برای لیزر چشم ضرر داره این موضوع تا چه حد صحت داره واینکه چه مدت بعد از عمل میشه با کامپیوتر کار کرد؟
گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
عزیزم من سه سال پیش این کارو انجام دادم با دکتر ضیایی که از نظر من اصلا دکتر خوبی نیست فقط اسم در کرده همون موقع هم استیگمات چشم منو کامل برطرف نکرد و الان هم یه ماهی میشه یه سره سردرد دارم و چشمم ضعیف تر شده دوباره باید برم عینک بگیرم در ضمن کار منم 9 ساعت در روز با کامپیوتره ضعیفیش دوباره برگشته حالا خودت می دونی اگر شماره چشمت زیاد نیست مشکل نداری اصلا نرو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم اصلا نگران نباش من 2 سال پیش چشممو عمل کردم دقیقا دو هفته بعد از عمل مشغول به کار شدم .کارمم همش با کامپیوتره از ساعت 8 صبح تا 7 غروب .تو این 2 سال کوچکترین مشکلی برام پیش نیومد.
2740