2733
2734
عنوان

یه نکته ی خیلی مهمممممممممم

204 بازدید | 8 پست

دوستان خانوما عزیزان واقعا برام سواله کی قراره یاد بگیریم به فرهنگای اقوام مختلف احترام بذاریم .....بابا هر شهر و قومی ارزش و سبک زندگی شون متفاوت از دیگری و دلیلی بر خوب یا بد بودن نیس .........مشکل آدما اینه که معیار سنجششون خودشونن ..اگر فلانی مث من نیس و مث من فکر نمیگنه پس بد ..هر کس بیاد از خودش شروع کنه و بهم آگاهی بدیم مگه میشه همه ی آدمای یه شهر بد یا خوب باشن کسی که این منطقو‌داره واقعا تاسف داره ..... من شمالیم ...شمالیا از اون دست اقوامین که توهین زیاد بهشون میشه یه زمانی من واقعا عصبانی و ناراحت میشدم سریع واکنش نشون میدادم ولی بزرگتر که شدم خیلی چیزا مفهوم تازه ای برام پیدا کرد ....میذارم به حساب ناآگاهی اون آدم و یه روزی همه متوجه کارا و حرفای اشتباهمون میشیم و کاش دنیا مارو تو‌موقعیتی قرار نده که روزی صد بار به خودمون بگیم کاش در مورد فلانی و فلان موضوع پیش داوری نمیکردم.......موفق باشین عزیزانم😊

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...

مشکل اینجاست که ما همیشه تو زندگی ممکنه با یکی مشکل داشته باشیم . اگه اون شخص از قوم خودمون باشه اصلا به قومیت فکر نمیکنیم ولی اگه از قوم دیگه ای باشه میذاریم به حساب قومیتش و میگیم فلانیا اینجورن ... این حرفا کنار هم جمع میشن و بقیه هم میگن حتما واقعا اینطوره وگرنه اینهمه آدم  اینو نمیگفتن . مثلا بحث با خانواده شوهر چیزیه که خیلی رایج بوده همه جا و همه زمان ولی اگه دو قوم مختلف باشن ربط میدن به این موضوع.

دقیقاااا ، بابا مثلا من با همسایه م مشکل دارم و به دت معتقدم ادم بدیه ...اصن آدم نیس خوب این مگه همشهریم نیس، این همه دزدی و خیانت و کلاهبرداری تو داذگاه ها اینجور جاها هسن مگه همشهریامون نیسن ....نکنه همه غریبه ن فقط ما خوبیم 😊

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نکته ظریفی اشاره بگودی همشهری جان

شوخ و مسخره😁   ....تی جان قوربان😁🤥...در مورد خودم بگم چون نمیشه عکس گزاشت والا من چون این سایتم زشت نیستم برار بیکارم نیستم کمتر تهمت بزنید جان شیمی مار .‌..خدارو شکر انقدی قیافه و اندامم خوب هس که زخمی کنم طرفو😉اهل خودستایی نیستم ولی ده مجبورم اینجا فک میکنن ما سرو مچه ناریم که اینجاییم بیتربیت ها😁😁😁 درضمن ورزشکارم ایسم ...والسلام
2731
گلم اون تاپیک دهه هشتادی ترکید چی گفتین نخوندم؟😂

باور کن یادم نیس به کی چی گفتم   

مال کهولت سنه

ولی چی  بدی نگفتم   

عزیز همچنین به ما ترک ها هم خیلی توهین میشه اما باید ماها اینو بدونیم که هرکجای دنیا که بری تو هر قومی آدم خوب و بد هست مثلا یه آدم از خانواده بد باشه یا خوب باشه  اون آدم نمیتونه تعیین کننده خوب و بد بودن یه خانواده باشه باید بدونیم که قضاوت و توهین و تحقیر و..... رو کنار بزاریم 🤍

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍
عزیز همچنین به ما ترک ها هم خیلی توهین میشه اما باید ماها اینو بدونیم که هرکجای دنیا که بری تو هر قو ...

دقیقا همینه....من دوستای ترک زیاد دارم.‌...کافیه آدم ارزش و باورای یک قومیتی رو بشناسه و بهش احترام بذاره ..‌قرار نیس همه مث هم فکر و عمل کنن....