2733
2739

سلام

طاعاتتون قبول باشه

لطفا بگید چه نذر و دعایی بخونم که خدا حاجتم رو زودتر بده؟

چجوری از خدا بخوام که خدا فرزند سالم و صالح به یکی از نزدیکانم بده؟

اصلا هیچی به ذهنم نمیرسه،شما کمکم کنید.

ممنونم

إلهي و ربي من لي غیرك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما نذر پستونک و شیشه شیر واسه حضرت علی اصغر میکنیم 

اینجوری که توی محرم روز حضرت علی اصغر هرکی بچه نداره نذر میکنه که تا سال دیگه اکر بچه دار شد به نیت حضرت علی اصغر  ۶ تا پستونک با ۶ تا شیشه شیر میخره 

بعد که انشالله باردار شد اونا رو میاره میده به خانمایی که بچه ندارن،  گرو!!!

یکی میبرن وقتی باردار شدن ۶ تا میارن 

2731

الهی ب حق فاطمه زهرا این ماه دامنش سبز بشه 😍منم 5ساله چشم ب راهم دکترا ناامیدم کردم میدونم چقدر سخته 😔

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
الهی ب حق فاطمه زهرا این ماه دامنش سبز بشه 😍منم 5ساله چشم ب راهم دکترا ناامیدم کردم میدونم چقدر سخت ...

الهی آمین

ان شاالله به حق علی اصغر امام‌حسین خدا دامنتون هر چه سریعتر با فرزند سالم و صالح سبز کنه عزیزم

إلهي و ربي من لي غیرك
2738
ممنونم که گفتید عزیزم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خواهش میکنم 

ولی جدا هرکی که نذر کرده جواب گرفته 

جالبیش اینه که هر رنگ پستونکی که قسمت هرکی میشد سال دیگه بچه اس همون میشد 

مثلا قسمت من آبی شد ، خدا بهم پسر داد 

دوستم پستونک صورتی بهش دادن ، خدا بهش دختر داد 

اعتقاده دیگه ....

الهی آمین ان شاالله به حق علی اصغر امام‌حسین خدا دامنتون هر چه سریعتر با فرزند سالم و صالح سبز کنه ...

فدات شم انشالله 

بخدا خسته ام از دارو دکتر الان نزدیک 8روز هست پریودم عقب افتاده ولی از بس بی بی چک منفی دیدم جرات ندارم بزنم 

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍