2733
2739
عنوان

دندانپزشک اطفال خوب سراغ دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 92381 بازدید | 208 پست

دندانپزشکی در اشرفی اصفهانی

دندانپزشکی دکتر سعیده اصلانی        09306526549

با انجام درمان های پیشگیرانه و محافظه کارانه در مجموعه دندان پزشکی دکتر اصلانی از پرداخت هزینه های بالای دندان پزشکی دوری کنید

دندانپزشکی اطفال :: عصب کشی با دستگاه روتاری :: ترمیمی و زیبایی :: پروتز ثابت و متحرک :: جراحی و کشیدن دندان

طرف قرار داد با بیمه بانک سپه

آدرس:بلوار اشرفی اصفهانی ،خیابان ناطق نوری ، مجتمع شمیم ، طبقه اول ، واحد 1

شماره های تماس :02146010184

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دخترم دندوناش خیلی زود داشت خراب می شد توی نی نی سایت گشتم و دکتر هلن جوانمرد دیدم خیلی خوبه و دخترم رو بردم پیشش برای دندوناش الان دخترم دوست داره هر هفته بره دندانپزشکی انقدر که خانم دکتر مهربونه و دخترم اصلا اذیت نشد. دندون شیری هاش داشت خراب می شد با اینکه مسواک مرتب میزد . الان بهتر شده و تحت نظر دکتره 

دخترم دندوناش خیلی زود داشت خراب می شد توی نی نی سایت گشتم و دکتر هلن جوانمرد دیدم خیلی خوبه و دخت ...

ااا چه جالب منم  پسرمو  پیش  دکتر هلن جوانمرد بردم،  پسر منم که لجباز  ولی  خیلی  خوب  تونست باهاش  ارتباط  بگیره . جوری  که  پسرم  آمار  جلسه های  بعدی  دندونپزشکیشو ازم میگیره .  خدا خیرشون بده  هم  از کارشون راضی بودم  هم  از اخلاقشون

2728

خانم دکتر هلن جوانمرد تو شهرک غرب بلوار فرحزادی خیلی دکتر خوبی هستن. با حوصله و دقت کار می کنن.. من دخترم 10 سالشه دندون های جلویی اش خراب شد بردمش پیش خانم دکتر جوانمرد براش درست کرد اصلا معلوم نیست

ما خونمون سمت غربه .. دخترمو همیشه میبرم پیش خانم دکتر هلن جوانمرد خیلی دکتر خوبی هستن. دختر من همیشه از دندون پزشکی میترسید از وقتی میارمش پیش خانم دکتر جوانمرد ترسش ریخته بچم . خانم دکتر خیلی با بچه ها مهربون رفتار می کنن کارشونم خیلی خوبه

ما خونمون سمت غربه .. دخترمو همیشه میبرم پیش خانم دکتر هلن جوانمرد خیلی دکتر خوبی هستن. دختر من همیش ...

واقعا خیلی دکتر خوبیه - من که خیلی کاراشو دوست دارم - هم حرفه ای هست هم اینکه از بیهوشی استفاده نمی کنه

به نظر من  بهترین انتخابه

. مشاوره خوبیم میده . 

داداش من برای دخترش میره پیش دکتر جوانمرد. خیلی راضیه اونم شهرک غربه . هم خودش دکتر با اخلاقیه هم کارش خیلی خوبه . من سایتشو دارم گاهی کاراشو دنبال میکنم میذارم اگه خواستی برو ببین ادرسش اینارو هم زده دقیق. http://drjavanmard.com/

2740

من دخترمو از وقتی 8 سالش بود میبردم دندانپزشکی، خیلی تاثیر داشت توی سلامتی دندون هاش وقتی که بزرگ تر شد.  به نظر من از الان یه دکتر خوب برای کارهای دندانپزشکیش انتخاب کن.  دکتر ماریتا شکاریان خیلی دکتر خوبی هست، اخلاقشونم واقعا عالیه.
من شماره شو میذارم براتون اگه خواستین 22554649-021

من یه دکتر دندون پزشک خوب میشناسم تو چهارراه دیباجی اسمشون دکتر ماریتا شکاریان هستش همیشه دخترمو میبرم پیش ایشون خیلی کارشون خوبه مهم تر از همه اینکه با بچه ها خیلی مهربونن و دخترم که همیشه از دندونپزشکی میترسید مطب دکتر شکاریان رو دوست داره از بس که محیطش شاد و رنگی رنگیه

من دخترمو میبرم پیش دکتر ماریتا شکاریان دکتر فوق العاده خوب و ماهریه. دکتر اوایلش خیلی از دندون پزشکی میترسید ولی از وقتی بردمش پیش دکتر شکاریان با رفتار و اخلاق خوبی که داره دخترم جذبشون شده و دیگه مقاومت نمی کنه. پیشنهاد میکنم برین پیشش البته قبلش وقت بگیرین خیلی سرش شلوغه این شماره مطبشه 22554649

من یه دکتر دندون پزشک خوب میشناسم تو چهارراه دیباجی اسمشون دکتر ماریتا شکاریان هستش همیشه دخترمو میب ...

من هم تعریف دکتر ماریتا شکاریان را شنیدم، میگن دکتر خیلی خوش اخلاق و خوبی هستش . دختر خاله ام دخترش را برده بود پیش ایشون و راضی بودش. اون میگفت دخترم هر جا میرفتیم دکتر ، خیلی گریه می کرد و بیقرار بودش ولی پیش ایشون که بردیمش اولش ترسید ولی وقتی با دکتر باهاش صحبت کرد دوست شد و گذاشت که براش کار انجام بده . آنقدر که ازش  پیش ما تعریف میکرد برای همین هم من میشناسمش.

2706