2703
2553
این خانم ازاقوام صمیمی من هست وبه نوعی با من مشورت کرده موضوعش برام پیجیده است ...
43 ساله است ظاهرش هم خوبه ...وقتی بچه اش کوچک بود طلاق گرفت ازشوهرش ودخترش هم پیش خودش هست که الان 13 سالشه ...این خانم تحصیلات بسیار بالایی داره واستاد دانشگاه هست وپژوهشگره من که دقیقا نفهمیدم(بهم نگفته) چرا طلاق گرفته بوده...به هرحال الان خواستگار بسیارخوبی داره ومی خواد با اون آقا ازدواج کنه موضوع ومشکلش با دخترشه که ترجیح میده دختره را بده به باباش ومیگه برای اون بهتره بره پیش باباش وباباش رابیشتر ازمن دوست داره و...ومیگه کنترل کردنش ورابطه با دخترش خیلی غیرقابل تحمل شده همش دخترش عصبی است و...راستی به دختره هم نگفته می خواد ازدواج کنه واصلا ازجریان خبرنداره ...ازیک طرف می خواد شوهرکنه چون میگه آخرین شانس زندگی مه ومرد خوبیه ازطرف دیگه دخترش را مانع می بینه و همش با هم دعوا دارن ودختره هم نمی دونه جریان را وبه دخترش می گه باید بری پیش بابات من نمی تونم مخارجت رابدم و....خیلی این خانوم داغونه روحیه اش به نظرشما بادخترش چکارکنه بده به باباش ؟؟یا ماجرای ازدواجش را به دختر 13 سالش بگه (البته دخترش خیلی عقلش زیاده) وپیش خودش بمونه یا ازدواج نکنه؟؟
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
وای....

خب به دخترش بگه....

شاید دخترش بخواد بمونه ...

گناه داره بچه
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نباید دختر بیچاره رو بپیچونه....

وقتی حضانتش رو گرفته یعنی باید اون رو هم در نظر بگیره
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
مامان من دوتا دختر داششششت.. با حقوق بازنشستگی هم داره بزرگمون میکنه... نه حقوق استادی.....خیییییلی هم با پدرخوندمون میسازیم.... با دختر پدرخوندمونم میسازیم
تنها پسوردم که هییییچوقت یادم نرفته پسوورد نینی سایته
بهش بگو نباید بپیچونیش.....

اگه این کارو بکنه خیلی تو روحیه دخترش تاثیر میذاره

هرچقدر هم رابطه اشون شکر اب باشه باز اون بچه اینو مادرش میدونه.......نیاز به مادر داره.....

اگه این کارو بکنه....اونوقت پس فرداازدواج کنه...پشیمون شه از نبودنش دخترش ،و شوهر جدید هم قبول نکنه دخترش رو ....میخواد چی کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2714
بنظر من لقمه رو دور سر خودش نتابه... به نامزدش قضیه رو بگه... انصاف مادریشم بیاره جلو و ببینه واقعا دلش میاد بچشو رهاااااا کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
رفتارش به استاد دانشگاها نمیخوره خیلی گلممم.....حتی اگه سختش باشه مخارج دخترش درست نیست بهش بگه من ازپس مخارجت برنمیام برو پیش بابات!!!!تو این سن دخترخیلی به مادر و یه همجنس نیاز داره.....صد البته که دوستتم به همصحبت نیاز داره....پس باید بشینه و بادخترش حرف بزنه....شاید پدرخوندشو به اندازه باباش دوست داشت و تونست ارتباط برقرار کنه باهاش....حیفه دخترو تو این سن زابراه کنه
CafeMom Tickers
منم گفتم به دخترت بگو ...میگه اگه دختره وباباش بدونن فقط سرزنشش می کنن وانتظاردارن من عمرم را فدای دخترم کنم درحالیکه باباش داره معلوم نیست چکار می کنه وبا کی ها هست وهمه بدبختی وگرفتاری دخترش را انداخته سرمن(وففقط باباش گاها میاد ودخترش را برای مسافرت به خارج میبره وبعد بازمیره پی زندگی اش وبا این مسافرت وخوش گذرونی دخنره را شیفته خودش کرده درحالیکه همه گرفتاری نگهداریش بامنه) وآقا خودش پی عشق وحاله ...البته شوهره هم مرد متین وموجهی به نظرم میومد ...
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
حالا میخواد بچه بیچاره بفرسته با پدری که اصلا معلوم نیست داره چی کار میکنهو با کی ها میگرده؟؟؟؟
اینجور که معلومهاین خانوم با توجه به شرایط سخت زندگی و کار پرمشغله فرصت کافی نداشته بادخترش صمیمی بشه و نیازهای عاطفیشو برطرف کنه.. هرچند ممکنه یه سری از این عصبی بودن دخترش ناشی از سنش باشه و زود بگذره... ولی بنظرم این دختر از رابطه با مادرش نفع زیادی نبرده... اگه مادره میخواد همین روالو پیش ببره پس کاش اصلا همون اول میذاشتش پیش باباش
2706