2733
2739
عنوان

درامد زایی از طریق سرمایه گذاری در بورس

| مشاهده متن کامل بحث + 13764 بازدید | 21 پست
با دقـــــت بخـــــرید و با قـــــدرت بفـــــروشید

قرار گرفتن در صنعت مناسب، بهتر و مهم‌تر از قرار گرفتن در سهم مناسب است.

تضمین سرمایه‌گذاری تنها در صنعت برتر و سهام ارزنده

(باسود معقول و بازگشت آسان سرمایه) امکان‌پذیر است.

صنایعی برتر و سهامی در موقعیت ارزنده‌�گی قرار دارند که؛

بازدهی سالانه آن‌ها بالاتر از بازدهی سالانه بورس باشد.
روانشناس بازار@مدام نخریم و نفروشیم
و بعد از چند روز خواب سرمایه با زیان از سهم خارج شده اید و بلافاصله پس از خروجتان سهم شروع به حرکت شارپ کرده و شاید برای اکثر معامله گران این جمله آشنا باشد که با خودشان میگویند که از شانس ماست و چون وارد فلان سهم شده ایم سهم نزولی شده است و فلان سهم را چون فروخته ایم شروع به رشد کرده است . در اکثر افرادی که مدام پای سیستم خرید و فروش سهم هستند این اتفاق رایجی است و افرادی که مدام در حال جابجایی سهام های خود بقصد ورود به سهمی که حرکت شارپ انجام دهد باعث میشود که این افراد بازدهی بسیار پایینی نسبت به سایرین داشته باشند بعنوان مثال سهم وبصادر که در چند ماه گذشته حرکت بسیار شارپی داشته و از محدود ۱۰۰ تومان تا ۲۴۰ تومان رشد کرده در طی این مدت چندین بار سهامداران در سود خود را پیاده کرده و بازیگران تازه ای را سوار بر خود کرده و چندین بار هم اصلاح قیمتی داشته ولی روند سهم کاملا صعودی ارزیابی میشود حال دوستانی که در صف خرید چندی پیش در قیمت ۲۱۷ تومان خریده بودند تا قیمت ۱۷۰ تومان با اصلاح قیمتی سهم همراه شدند و دوباره کسانی که اعتقاد به سهم داشتند و با سهم ماندند زیان نکردند و بسود هم رسیدند پس یا سهم نخریم یا اگر سهمی میخریم بر اساس مطالعه و استراتژی خود بر روی سهم با رعایت حد ضرر بمانیم و از خرید و فروش های بیجا در بازار خود داری کنیم و برای کارگزاران منبع درآمد نباشیم و به فکر سود خود باشیم نه از دست دادن سود تمام بازار …چندی پیش در روی قیمت های ۱۷۰تا ۲۰۰ اکثر اهالی بازار با توجه به فاز دوم هدفمندی و افزایش نرخ برق و همچنین راه اندازی بورس انرژی مپنا را یکی از پدیده های سال ۹۲ میدانستند حال کسانی که خریدند و به انتظار شکوفایی سهم نشستند کجا و کسانی هم که مدام خریدند و فروختند کجا ،پس با هر منفی و مثبتی یا درجا زدن موقتی سهمی کنترل خود را از دست ندهید و در فکر سود بادآورده نباشید اگر خودرو و خساپا و خزامیاد و ورنا به سهامداران خود سود میرسانند و هر روز صف خرید میلیونی میشوند خوشحال باشیم و ناراحت نشویم و سهام هایمان را به حراج نگذاریم و کف قیمتی ندهیم سقف قیمتی برنداریم و روزی اگر متوجه شدیم و به ما ثابت شد که روحانی همان احمدی نژادی است که لباس روحانیت بر تن کرده ،آنگاه غم دوران بر تن نکنیم و چنان صف فروش میلیونی نبینیم که دوباره بیان کنیم که چون ما وارد این سهم شده ایم سهم به این روز افتاده و نان همیشه از ما فراری است و به قول یکی از دوستان سهمی نخریم که شکل نارنجک ضامن کشیده ای باشد که دست بدست میشود و در آخرین پله در دستان ما چنان منفجر شود که طعم شیرین بورس چند وقت اخیر چنان بکام ما تلخ شود که تلخی مهرام ۱۲۰۰ تومانی و وآتی ۱۰۰۰ تومانی را برایمان تکرار کند…http://bourse-saham.blogfa.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روانشناس بازار@مدام نخریم و نفروشیم و بعد از چند روز خواب سرمایه با زیان از سهم خارج شده اید و بلاف ...

ببخشیدمامان دنیا اگ من بخوام یه سهم بلندمدت بخرم مثلادوساله الان شماچه سهمی راپیشنهادمیکنیدبادوتومن چن تاسهم بخرم میشه جوابمابدیدیادرخواست دوستی مابپذیرید

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم

آموزش تحلیل تکنیکال بازارهای مالی (فارکس)‌ توسط مدرس با سابقه خانه سرمایه

با تدریس اصولی استاد ایمان  اختر با سابقه 18 ساله آموزش و تحلیلگر ارشد شرکت های بورسی، دارنده مدرک QAL  از انگلستان، فوق لیسانس اقتصاد و مدرک فنی و حرفه ای درآمد دلاری از فارکس خواهید داشت بازاری با ثبات و 24 ساعته که واریز و برداشت خود را از طریق ( web money) به آسانی انجام خواهید داد که بهترین جایگاه برای سرمایه گزاری است که برای دستیابی به این هدف باید دانش و مهارت کافی داشته باشید که در این مسیر با برگزاری کارگاه های معامله گری و پشتیبانی رایگان با  شما عزیزان همراه هستیم.

09383357239

آموزش های کلاسیک

آموزش خطوط حمایت و مقاومت

آموزش تحلیل هارمونیک

آموزش به سبک الیوت

کار با ابزارها و اندیکاتورها

رسیدن به پلن و سیستم های معاملاتی موفق

آموزش مدیریت اکانت

صفر تا صد آموزش در 15 جلسه ( یک جلسه 3 ساعته در هفته )

برگزاری آزمون  و ارائه مدرک از QAL انگلستان

قیمتی بسیار مناسب و در صورت عدم رضایت شما از جلسه اول آموزش هزینه ای از شما عزیزان دریافت نخواهد شد