2733
2739
سلام لیلا خانم من از شلوارا میخوام.اگه شد این دفعه بازم از اون شلوارهای فانتزی بیارین.
من شما رو به دوستام اضافه می کنم تا بعدا بتونم پیداتون کنم.
بچه ها به اینجا سر بزنین

www.babymode.persianblog.ir

ترلان جون از جنسای موجود نمیخوای؟

زیاد خرید کنی بهت تخفیف هم میدم هااااااااا

عزیزم میتونی این تاپیک رو با لیست تاپیک های مورد علاقه ات اضافه کنی تا منو پیدا کنی خانومی
الهی مادرم را از ان کسانی قرار بده که آتش به انها خواهد گفت گذر کن همانا نور تو نور مرا خاموش کرد.بهشت به او خواهد گفت وارد شو که همانا دلتنگ تو بودم قبل از انکه حتی ببینمت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام لیلا جون من هم از این بادی هایی که داری میخواستم ولی بهم تخفیف بده

1 سوال دیگه هم داشتم اینکه ست 7 تیکه بادی میکی موس 28000 تومنه؟الان چه سایزی داری؟

بادی فانتزی 3 تیکه مادر کر رو چه سایزی داری؟
2740
سلام عزیزم خوبی
می شه واسه دختر من لباس خیلی خوشگل بیاری.عید ان شاالله 9 ماهش میشه
این میلمه لطفا بهم خبر بده
sabawhs@yahoo.com
اگر می خواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ دهد؛ باور محال بودنش را عوض کن...
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
ترلان جون ممنون عزیزم...انشالله نوبت های بعدی لباسا به در گل پسرت بخوره
الهی مادرم را از ان کسانی قرار بده که آتش به انها خواهد گفت گذر کن همانا نور تو نور مرا خاموش کرد.بهشت به او خواهد گفت وارد شو که همانا دلتنگ تو بودم قبل از انکه حتی ببینمت...
مروا جون ما سمت غرب تهرانیم..اگه سفارشی داری بهم زنگ بزن تا راهنماییت کنم
گلوله عزیز جنسام چون محدوده و طرح هاش هم قشنگه خیلی زود تموم میشه....اینایی هم که مونده تک و توک هست و از هر کدوم یکی یا نهایتا دو تا موجود دارم
7 تیکه مینی موس 3 تا 6 ماهه مامان روژان عزیز

و مادر کر هم 9 تا 12 ماه سه تیکه دارم

تو سایت مشخصه

2706