2737
2739
عنوان

پیاده روی اربعین با نی نی بیست ماهه

5660 بازدید | 25 پست
سلام دوستان. برای پیاده روی اربعین ثبت نام کردیم. من و همسرم هستیم. حالا نمی دونم دخترم رو ببرم یا نه. هر چی فکر می کنم به جایی نمی رسم. کسی تجربه ای داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم با بچه خیلی سخته کاش میزاشتی سال دیگه
این جور عزاداری زیاد هم واجب نیست که بچه دور از شما باشه مخصوصا شیر خوار یا با خودت ببری بچه خسته یا عذاب بکشه
شما هم نفهمی چه طوری به بچه یا خودت برسی 000
2731
آره راست میگی موافقم ولی همسرم خیلی دوست داره بره بنظر خودش هم با بچه سخت نیست و ما داریم سخت میگیریم. به همین خاطر دیگه رفته ثبت نام کرده. از طرفی خودم هم خیلیییی دوست دارم و تا حالا هم نرفتم کربلا.
2740
آخه مردها کلا خیلی چیزها رو در نظر نمیگیرن. این همه بمب گزاری رو که در نظر نگیریم مادرشوهر خواهرم یک ماهه برگشته میگه از نظر بهداشت افتضاحه و خیلی باید مواظب خودتون باشید.سال بعد بچه شیرخوار نیست میزاری پیش کسی و میری.
مامی حانی من خونم نزدیک عراقه ولی هنوز با بچه سه ساله نمیرم چون بیماری زیاده اونجا حتی تا لب مرزم میرم دست و پام واسه مریضی میلرزه
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد
از نجف تا کربلا پیاده دو سه روز میشه البته بین راه هر نیم ساعت شایدم کمتر حسینیه هست التماست میکنن بری بهت غذا نذری بدن خود کربلا هم خیلی شلوغه 15.16 میلیون نفر روز اربعین اونجان
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
2706