2410
2553
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 279764 بازدید | 660 پست
دست همگی درد نکنه ،بابت توضیحات
فقط یه سوال ،من اگر ساعت خوب بخام گیرم میاد
یا لباس مارک ،شلوار دیزل ،آدیداس ......

آدرس رو هم لطفا بزارید

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من با قطار میخوام بیام بندر عباس و یک شب اونجا اقامت داشته باشم ....جای خوب و ارزون برای خواب کجا پیشنهاد میدین؟؟میخوام نزدیک راه اهن باشهاز راه اهن تا جایی که با قایق ها بیام قشم چقدر باید هزینه کنم؟از جایی که قایق ها میارن قشم تا خود مرکز قشم چقدر راهه؟ هزینه تاکسی چطوره؟ من ماشین ندارم از کدوم مسیر راحتر میتونم بیام قشم؟فاصله قشم با درگهان چقدره؟ با تاکسی باید برم؟ هزینه اش چقدر؟برای دیدن جزیره و رفتن به اماکن دیدنی با تاکسی باید برم؟مهمانپذیر شمس جای خوبی برای اقامت است؟ دنبال یک جای خوب و ارزون میگردمکدوم بازارها بهتره؟برای بردن بار مشکلی پیش نمیاد؟ محدودیتی وجود نداره؟!؟

درگهان هم هتل داره؟
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
بندر عباس هم جای دیدنی و تفریحی داره؟

اگه ممکنه چندتا هتل خوب و ارزون بهم معرفی کنید
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2714
سلام دوستان هر نفر تا چقدر می تونه جنس بیاره؟ .ما دونفر هستیم.
[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
مشتی ز خاک برمیدارم...
شاید این همان نیمه گمشده من باشد که خدا یادش رفته خلقش کند! [smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
مامان ریحانه جون ما چند روزه از قشم برگشتیم. اگه میخوای ارزون خرید کنی برو درگهان. تو قشم قیمتا زیاد با نهران فرق نداره. درگهان تو پاساژ دو دولفین و دریا جنسای خوبی پیدا میشه. ما در هتل آپارتمان آلاله در درگهان ساکن بودیم. خیلی تمیز نیست (البته هیچ جای تمیزی تو درگهان یا قشم پیدا نمیشه) ولی خوبیش اینه که تا پاساژ دو دلفین 10 قدم هم راه نیست. سوال دیگه ای بود در خدمتم

سارا جون اگه هر کدومتون یه چمدون داشته باشین گیر نمیدن بهتون. البته از این ساک های طبقه ای اصلا نبرید، منظورم از اون هایی هست که معمولا حاجی ها میبرن مکه. کوله پشتی و ساک دستی هم که اصلا بازرسی نمیشه. اگه جینی می خواهید خرید کنید چند قسمت کنید یه جین رو و تو دو تا ساک مختلف بذارید
لوازم ارایش مارک دارپیدا میشه ؟لباس زیر؟.تی شرت خوب کجاهای قشم باید رفت ؟قیمت مناسب
[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
مشتی ز خاک برمیدارم...
شاید این همان نیمه گمشده من باشد که خدا یادش رفته خلقش کند! [smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
من اصلا سراغ لوازم آرایشی نرفتم چون نتونستم اعتماد کنم
لباس زیر که انواعش پیدا میشه،اگه جینی بخری که خیلی مناسب در میاد، تیشرت زنونه تو همون پاساژدو دلفین و دریا و نور میتونی پیدا کنی. روبروی دو دلفین پاساژنور هست که لباس زیراش خوبه، یادت نره چونه بزنی! تیشرت مردونه هم ما همیشه میریم یه مغازه تو بازار قدیم قشم میخریم، جنساش عاااالیه و قیمتاش هم خیلی خوبه
قشم چطور بوذ خوب بود خوش گذشت؟ هوا چطور بود؟
شما با ماشین خودتون رفتین؟
جایی برای شنا بانوان وجود داره؟ تفریحات دریایی داره؟
قیمت کرایه ها چطوریه؟
جزیره هنگام برای دلفین ها هم رفتین دلفین ها را دیدین؟ ساعت چند برم که بتونم دلفین ها را ببینم
لباس مجلسی را از کجا بخرم
پروازهای قشم تو کدوم فرودگاه انجام میشه ؟ فرودگاه بین المللی یا فرودگاه خود قشم
2706