2733
2734
برای لباس زیر یا لباس بچه ؟؟؟من مینی واش دارم ولی بیشتر از لباسشویی استفاده میکنم چون هفته ای یکبار لباسشویی روشن میکنم اونم جمعه هست لباس های هر کسی را جدا جدا میریزم لباس های مشکی هم باهم برای لباس های نینی پودر صابون فیروز مخصوص لباسشویی میزنم بانرم کننده سافتلن طلایی
   آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با دخمل جون موافقم، عزیزم من دارم ولی توی کارتن گذاشتم و استفاده نمیکنم، لباسشویی خودم برنامه ی شستشو برای لباس کودک داره روی اون تنظیم میکنم، مینی واش یه هزینه ی اضافه هست، بنظر من نخر.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
2731
من لباسهای خونگی دخترم و دستمال های واسه خشک کردنش و حوله هاش رو میذارم جمع شه و بعد توی ماشین میشورم اوایل با پودر صابون فیروز مخصوص ماشین لباسشویی و الان با نی نی شوما اگه لکه هم داشته باشند پودر ونیش هم میریزم با نرم کننده و همیشه وقتی کار ماشین تموم شد یک دور دیگه روی حالت آبکشی ماشین رو روشن میکنم که مطمین شم شوینده کامل از لباسها خارج شده باشه .
لباسهای بیرونیش رو با دست میشورم چون توی ماشین از فرم میوفتن .
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
2740