2737
2739
نمی دونم سوالم رو درست مطرح کردم یا نه . اما باید بگم علاوه براینکه تو زندگیمون خیلی با خصوصیات همسرم کنار اومدم و صبوری کردم ، تو موقعیت های مالی هم که خیلی بحرانی بوده بطور نقدی کمک کردم و الان هم چون باید از خونه پدرشوهر بریم مستاجری دو سوم پول پیش رو من جور کردم ( از پس اندازهام و فروش سرویس طلا )
اما با همه اینها همسرم خیلی به روم نیاورده و هر وقت هم که اختلافی شده گفته از صدقه سری من تو رفتی فلان آزمون رو قبول شدی سرکار رفتی و پول جمع کردی

هر موقع هم که کادوی نقدی از اطرافیان بهمون می دن درجا بر می داره و من رنگش رو هم نمی بینم کلا" کمکهای منو خیلی نادیده می گیره

حالا که می خوام پول پیش رو بهش بدم ازتون راهنمایی می خوام چه جوری بهش بفهمونم که وظیفه من نیست و ازم قدردانی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من تجربه خواهرمو بهت میگم امیدوارم بتونه کمکت کنه..بذار سختی بکشه تا قدرتو بدونه..نه اینکه کمکی نکنی ولی بگو من این پولو میخوام بخاطر تو از کسی قرض بگیرم ..اگه همیشه آماده کمک کردن باشی با گذشت زمان این کار وظیفت میشه..بهش نشون بده که خیلی نگرانی و میخوای کمکش کنی ولی این کارو با تاااااااااااااااااااااااااااااااااخیر انجام بده اونم مستقیم نه..مردها کلا نباید چیزیو راحت بدست بیارن وگرنه اون چیز براشون بی ارزش میشه..موفق باشی
2731
منم خیلی خیلی کمک کردم. 10 سال دارم کار میکنم از هر چی در اوردم دادم برای خونه زندگی. شوهرم خیلی خوبه ولی به روم نمیاره. شاید اخلاق و غرور مردها نمیذاره. ولی منم خیلی ناراحت میشم دوست داشتم لااقل نصف خونه رو به نامم میکرد. حتی طلاهای دوران بچگیم رو هم فروختم
برای حساب کتاب بینتونم همیشه و همیشه و همیشه یه مقدار از حقوقتو نه خیلی زیاد نه خیلی کم برای خودت پس انداز کن و به جای اینکه اول به فکر نیازهای اون باشی پولتو برای کارها و نیازای خودت برنامه ریزی کن و نشون بده که این پول مال منه و منم کلی احتیاجات دارم تازه بعضی وقتها یه جوری بهش بفهمون که تامین نیازهای من وظیفه توئه!!!!اگر همیشه به فکرش باشی قدرتو نمیدونه..کمکش بکن ولی خیلی با تاخیر و کمی منت!
2738
الان هم وضعیتمون بحرانی هست که می خوام این کار رو بکنم تو خونه پدرشوهرم هستیم و واقعا" خودم هم خیلی خسته شدم از دخالت هاشون. اخیرا" هم خودشون گفتن دنبال خونه باشین می خوایم اینجا رو بسازیم شوهرم هم هیچ پس اندازی نداره الان حدود 10 میلیون از ادارشون وام گرفته
سونی جون کار سختی نیست عزیزم..شما نمیتونی مستقیم به همسرت بگی لطفا قدر کمک منو بدون!!!!پس بهتره اول خودت قدر خودتو بدونی و بعد راه حلی پیدا کنی تا ازت قدر دانی کنن..مردها کلا اینجورین اگه کسی همش کمکشون کنه ندیده میگیرن اگرم ببینن میگن وظیفشه!!
تیرامیسو جان به نظرم زندگی میدان جنگ نیست. اومیدیم کنار هم زندگی کنیم اونم به خیر و خوشی . به توصیه بچه ها گوش کن . عزیزم اگه شوهرمون نداشت نمیتونه که دزدی کنی پس باید کمکشون کنیم. درسته وظیفشونه ولی اونم ادمه. فقط باید بهشون بفهمونیم ما هم داریم کلی بیشتر از مسرولیتمون داریم خدمت میکنیم. باید دنبال اون راه باشیم
تیرامیسو جان من اگه جای شما بودم این بار بخاطر راحتی و آرامش خودم کمک میکردم ولی واقعا بعد از این بحران کمی فکر کن و کاری کن تا ازت قدر دانی کنن وگرنه با گذشت زمان این میشه یه کینه بزرگ تو دلت...
2706