2733
2739
عنوان

يه سوال اضطراري لطفا بياين🗣

157 بازدید | 10 پست

ماشين دوستمو چند روز گرفتم الان ي اس ام اس فرواردي فرستاده كه ماشين فلان جا بودي جريمه شده

٣٦٠هزار تومن حالا كجا ؟ جايي ك توقف ممنوع نبوده

بعد الان اومدم چند سري پرداخت كنم ميزنه مشخصات اشتباه است

در ضمن ماشين و ازش رنت كردم اين طوري نبوده ك رفاقتي بده گفتم ميخوام از غريبه بگيرم بزار پولش تو جيب اشنا بره

حالا ميخوام بدونم امكان داره چند روز بعد ثبت بشه؟

يا دروغ گفته و اس ام اس ساختگيه🤦🏻‍♀️

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز دیگه ثبت میشه

شناسه پرداخت و قبض داره 

قبلا درجا پرداخت ميكردم با ماشين خودم

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
2731

اين شناسه قبض و پرداخت و ك وارد ميكنم ميگه اشتباس

بهترین راه اینه خودتون ی استعلام بگیرید تا خیالتون راحت بشه

كجا پليس+١٠

2738