2703
2553
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400679 بازدید | 2459 پست
سلام خانومای مهربون
خوبین؟

من خیلی نامرتبم :(
شماها وقتی مجرد بودین هم انقد مرتب بودین؟؟
مامانم همش بهم میگه جای تو 4تا پسر داشتم انقد شلخته نبودن ههههه

مثلا" هر وقت کشو و کمدم رو مرتب میکنم بعدِ 3 روز عین قبلش میشه!

کتابامم در تا دور اتاقم پخش پلاس :(
سلام من اومدم با چند وقت دوری از شما

کشوهام و مرتب کردم امروز از home style تو خیابون سنایی از این جعبه مربع مربع ها گرفتم برای کشو لباس زیرهام خیلی خوب شدن....

جعبه کادی ولنتاین داداشمم کش رفت اوردم گذاشتم تو کشو میز توالتم یه سری وسیله هم تو اون گذاشتم
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یونیک جون من الانم مرتب نیستم...ههه

اون موقع که دیگه نگو...اینقدر شلخته بودم خاله ام میمود اتاقم و میریخت به هم میگفت بشین جمع کن...منم با گریه جمع میکردم اما به قول تو فقط 2 روز مرتب بود...روزی که جهاز چیدم وقتی تموم شد..خالم گفت حیف این جهاز که میافته زیر دست تو...هههه...اما وقتی ادم امیدش به کسی نباشه و مجبور باشه...سعی میکنه مرتب باشه
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
سلام به همه خانمای کدبانو و خوش سلیقه ... واقعاً خیلییییییی ازتون ممنونم و خیلی ایده جدید گرفتم. منم از اونایی هستم که همیشه دارم خونه رو مرتب مبکنم به دلیل اینکه خیلی از یکنواختی خونه بدم میاد و دوم اینکه نه خودم و نه همسرم خیلی مرتب نیستیم . :(((( خونمون هم خیلیییی کوچیکه و زود به هم میریزه . خیلی از عکسا و توضیحاتون ایده گرفتم و با اینکه 2 هفته پیش همه جا رو حسابیییی مرتب کردم حتما سعی میکنم فکرایی که تو ذهنمه رو عملی کنم.
امیدوارم پدر سوها جونم خیلییی زود با سلامت کامل از بیمارستان مرخص بشن.
2720
والا به من به اسم المانی 7 تومن داد... خیلی هم ضخیمه... اگه بهم انداخته خاک بر سرششششش ((:

میشه بگید برای کفش چه کنم؟؟؟؟؟؟ کلی کفش هست... میخوام بزارمشون زیر تخت... راهکار چی دارین؟؟؟؟؟؟ همینجوری بزارم که کثیف میشن !
کشو لباسهای دخترم
با لوله کردن لباسها فضای زیادی باز شد .همه لباسها هم دیده میشن .با در آوردن یه لباس از زیر بقیه بهم نمیریزن

آپلود رایگان عکس و فایل
یک جمله زیبا از طرف خدا:
قبل از خواب دیگران را ببخش ،و من قبل از اینکه بیدار شوید (شما را بخشیده ام)
سوها جون انشاله که پدرتون هر چه سریعتر سلامتیشو به دست بیاره عزیزم..............

*** یکی از دوستان پرسیده بود اون باکسهارو از کجا خریدم؟از ی مغازه همه چی فروشی! بین 3راه جمهوری و امیر اکرم. البته مدل من رو تمموم کردهههههههههههههه:( از همین مدل بازار تهران هم داشت........... راستی از این طبقات چوبی هم تو بازار با قیمت مناسب بود..............

مامی پرنس کیان جونم میشه از اونی که گفتی عکس بذاری؟ برای لباس زیر؟ ادرس home style رو هم بذارررررررررر

دارچین جونم من خیلی گشتم برای ی جاکفشی شیک! ولی پیدا نکردم . دست آخر یدونه از همین کرما که البته نسبتا شیکه خریدم ! یعنی همش پلاستیک نیستتتتتتتتت!
سلام مرسی ار ایده های خوبتون

میشه بگید تو کیسه وکیوم وقتی میخوام رختخواب بذارم باید نفتالین هم بذارم اخه یک لحاف و رو تختی عروسیم هست که خیلی دوستش دارم و به ندرت ازش استفاده میکنم
دیگه اینکه وقتی از کیسه بعد از یک مدتی بیرون می یاریم چروک میشند یا نه ؟

2714
نگار جون ا جایی که من میدونم وکیوم نفتالین لازم نداره هوا توش نیست جونور نمیزنه (: منم رو تختیه عروسیم خیلی قشنگ و خوشمله گذاشتم تو این بزرگا کله 8 تیکه اشو با لحافش قبلا مدام تو کمد اینور اونور میشد کلی غصه میخوردم الان یه ساله تو وکیومه یه بارم درش آوردم نگاه کردم مشکلی ند اشت که هیچ چروک هم نبود با اینکه ساتنه

من شدیدا دنباله اون جای کیسه ایکیا بیدم اون استوانهه رو میگم مغازه در خونمون داشته تا 2 هفته پیش خبر ند اشتم (: اصلا نمیدونستم چی بیده الان اینقده دلم میخواد بخرم هر کی دید جایی داره پلیز راهنمایی کنه من گناه دارم ارزو به دل نمونم این کیسه ها تو کابینت خیلی رو مخمن ):

من یه توصیه به همه دوستان دارم منم عینه خودتون کشوهام یه مدت نگذشته عینه قبلش میشه اولش که بگم در مورده کشو های لباسها این شیوه لوله کردن که معجزه میکنه ولی چیزی که مهمه اینه که خودمون رو عادت بدیم هر چی رو برمیداریم مرتب اینکارو بکنیم بقیه چیزها رو به هم نریزیم و همه چیو سرجاش بزاریم کلا باید نظم رو نهادینه کنیم (: از خوذمون هم باید شروع کنیم ببینین اگه صد تا کشو و کمد هم داشته باشیم تا وقتی هر چیزی رو همون زمانه استفاده مرتب و منظم برنداریم و هر چیزو همون موقع سر جاش نزاریم هیچ تکنیک و کمدو دسته بندی فایده نداره که نداره که نداره کلا من یه چیزو فهمیدم 90 درصده به هم ریختگی و بی نظمی دو رو برمون تقصیره خودمونه و بس
خواهرهای من خیلی مرتبن همیشه دیدم با چه دقتی لباس و وسیله هاشونو بر میدارن و می چینن من همیشه میگغتم ای بابا چه حالی دارن چه حوصله به خرج میدن نتیجه اش اینه که هر کی سر زده میره خونشون همیشه مرتبه عینه من نیستن (: مثلا کسی که باکس میزاره لوازمه خرده ریز کشو و خیاطی و بدلیجاتو میچینه توش هی میشینه می بینه کیف میکنه دوبار عجله ای بر داره نزاره سر جاش همون آشه و همون کاسه من خودم تازه خونه تکونی کردم و کلی سلیقه سر چید مان وسایل از خودم در کردم ولی جدا با یه نصفه روز بی دقتی همه جی تمومه (: شوهرم که بماندچقدر همکاری میکنه ولی کلا وقتی میبینه من چقدر حساس شدم جرات نمیکنه به هم بریزه جایی رو قبلا با تشر و قربون صدقه و حتی کتک (: و هر روشه دیگه جواب نمیداد الان فقط تا میتونم جلوش حساسیت به خرج میدم فعلا گوشه شیطون کر داره همکاری میکنه تا بعدش خدا میدون (: خلاصه که دوستانه گلم این حساسیت و نظم همیشگی باید باشه تاهم برای امثاله من که زود همه جا رو به هم میریزن حا بیافته هم کوچولوهای نازنینمون از حالا یاد بگیرن تا همه عمرشون نظم داشته باشن تو کارهاشون پسره من جدیدا یاد گرفته وسایلشو جمع کنه بریزه تو جعبه اسباب بازیش هر چند کله کنترلو وموبایل و وسیله های آشپزخونه و جوراب باباش هم توجعبه آقا پیدا میشه ولی اینم یه شروعه .فکرشو میکنم می بینم همه زحمتهای خونه گردنه منه هر ریخت و پاش هر کوتاهی تو گذاشتن وسیله سرجاشون حتما یه جا یقه امو میگیره پس همیشه دقت کنم به نفعه خودمه خدایی هر بار پیچوندم بعدش کارم چند برابر شده البته این تجربه منه شماها همتون مسلما از من مرتب تر و خونه دار ترین گفتم یه چیزی بگم شاید به درد کسی بخوره

راستی گفتم جوراب باید یه فکری بکنم برای همسرم نه که پاهاش هیچ وقت بو نمیده و همیشه حمام میره شاید جورابی رو دو سه روز هم بپوشه وقتی میاد خونه در میاره میچپونه کنار مبل و تخت .باید بگردم دنباله یه محل براش نهادینه کنم این جوراب نذاشتن تو چشم و چاله خونه زندگیم اگه بدونین چند بار جلوی چشمه مهمونا جوراب از زیر پاشون کشیدم و از لای مبل در اوردم پسرم اوایل عشقش همین جورابا بود با یه عشقی نازشون میکرد میگرفت دهنش راه میافتاد تو خونه اه اه اه حالم بد شد ):
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
سوها جان انشالا که حال پدرت بهتره.
دارچین جان منم از هایپر استار از این کیسه های وکیوم خریدم که یکیش 7.5 و یکیش 2.5 و دیدم که گرونتره ضخیم تره و فعلا از اون استفاده کردم و اون یکی را گذاشتم که بعدا برای لباسهای زمستونیم استفاده کنم

جالبه راهکارا
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
دور سبزه میدون چند تا مغازه هست واسه این جور خورده ریزا و یه پاساژ هم هست نرسیده به ورودی تیمچه سارا جون که تو اون یه شعبه ایکیا هست که تقریبا اون موقع که من رفتم همه محصولاتشو داشت.
در مورد کیسه های وکیوم خانومایی که اون جنس ضخیمرو 7000 خریدین و المانیه عزیزان تو بازار همون همون همون 3000 و گاها 3500 . مغازه های روبروی ناصر خسرو و در خلاف 15 خرداد حرکت کنید به اون سمت نه به سمت بازار رضا
2706