2733
2734
برام چند کیلو زیتون از شمال اومده ولی هیچی اب نداره می ترسم خراب شه باید ای نمک درست کنم بریزم توش ؟ برای موندگاری طولانی چی کار باید کرد؟
اب نمک درست کن نمکش یه ذره زیاد باشه بریز بذار تو یخچال
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیرون باشه زودتر شل میشه و خراب میشه مخصوصا الان که گرمه اما تو یخچال تا چند ماه میمونه
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2731
تو اب نمک زیاد بذار ویکم سرکه بریز.بیرون بذاری هم چیزی نمیشه مگه خودشون تو مغازه ها میذارن یخچال؟سرکه بریزی خراب نمیشه.
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!
خواهش میکنم.من پارسال 50کیلو زیتون رو تو انباری اینجوری نگه داشتم هر15روز آبشو عوض کن.
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!
2738
من برام مثل شما آوردن . چون یه خورده هم تلخ بود چند سری آب نمک درست کردم روزی یه بار تلخیش رو گرفتم آبش رو عوض کردم . بعد هم توی آب نمک ( نمکش رو زیاد نمی زنم هیچ وقت متوسط ) و ته استکان آبلیمو توی ظرف در بسته توی یخچال نگه داشتم
دختر یعنی عشق ، ناز ، عطر ... دختر یعنی لذت آفرینش زیبایی