2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

محصولات مراقبت پوستی خفن

محصولات مراقبت مو

لوازم ارایشی

لباس 

لیزر میرفتم 

ماهی یبار فیشیال میرفتم برا صورتم 

باشگاه بدنسازی 

عمل بینی ژل فک . کاشت ابرو . کامپوزیت

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد
2738

مربی خصوصی میگیرم بیاد خونه تمرینم بده

عمل بینی و فیلر و جراحی پشت پلک و پروتز چونه

بعدش فقط لباسای شیک و به روز از مزون هایخوب و برندای خوب.تغذیه سالم و خوب و یه اشپز که برام غذای سالم و تازه بپزه و....

دماغمو نچرال عمل میکنم . و همه نوع کرمو ماسکو محصولات مراقبت برای پوست بهترینیشو میگیرم . انواع شامپوهارو میگیرم هر هفته . یکیم استخدام میکنم ماسکامو بزاره و ماساژم بده بعد شنا تو استخر خونم.. من برم صورتمو با صابون گلنار بشورم بای

دماغمو نچرال عمل میکنم . و همه نوع کرمو ماسکو محصولات مراقبت برای پوست بهترینیشو میگیرم . انواع شامپ ...

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد
دماغمو نچرال عمل میکنم . و همه نوع کرمو ماسکو محصولات مراقبت برای پوست بهترینیشو میگیرم . انواع شامپ ...

عاشقت شدم خیلی باحالی😂😂

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
2706