2733
2734

بچه ها کسی دکتر سعیده اسدی را میشناسه تهرانپارس مطب داره یکی از دوستام بهم معرفی کرده میگه دکتر خوبیه ولی چون خیلی دکتر رفتم و خوب نشدم و فقط پول دادم و دارو خوردم میترسم. خواستم بپرسم کسی هست ایشون رابشناسه ؟

سلام خانوما

ی متخصص خوب معرفی میکنید که برای بارداری برم پیشش. که هم خوش اخلاق باشه. هم سزارین انجام بدن. تو محدوده شرق تهران باشه. خیلی هم نخوام تو نوبت بشینم هرسری ک میرم پییشون 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دکتر فاطمه سمامی رو من می شناسم تو شرق تهران مطب داره و خیلیم دکتر خوب و با انصافیه ، خدا خیرش بده منو که نجات داد از شر بیماری زنان خلاص شدم.

اینم آدرس http://drsamami.ir/سایت شون یه سری بهش بزنید زیاد که وقت نمیبره.

2731

سلام بچه ها خاله منم چند سالی بود ازدواج کرده بود ولی بچه دار نمیشد ولی رفت پیش دکتر گل شیرازی الان ی پسر تپل مپل داره کارش واقعا عالی بود مطبش هم تو تهران پارسه تو اینترنت سرچ کنید شماره اش هم هست

بچه ها کسی دکتر سعیده اسدی را میشناسه تهرانپارس مطب داره یکی از دوستام بهم معرفی کرده میگه دکتر خوبی ...

من دکتر سعیده اسدی رو میشناسم واقعا دکتر خیلی خوبیه من خودم برای درمان کیست تخمدان رفتم پیش ایشون و خداروشکر الان راضیم و اصلا مشکلی نداره 

فاطمه جان خوبه هم در جراحی زیبایی زنان خوبه و هم در بارداری  

من تعریف کارش از همکارانم شنیدیم که می گفتن با تجربه و با حوصله کار بیماران انجام میده منم رفتم پیش دکتر فاطمه ارشادی متخصص زنان

مطب ش هم در دکتر زنان محدوده شمس آباد در شرق تهران هست توی گوگل سرج کردم آدرس وب سایت دیدیم براتون گذاشتم

http://drfatimahershadi.ir

سلام خانوما ی متخصص خوب معرفی میکنید که برای بارداری برم پیشش. که هم خوش اخلاق باشه. هم سزارین انجا ...

سلام عزیزم دکتر فاطمه سمامی هست و مطبش نارمکه و خیلی دکتر مهربون و خوبیه و می تونی بری پیشش من که چند ساله برای زایمان و درمانی میرم پیششون 

نارمک ، خیابان ثانی اول خیابان سمنگان ، پلاک 1

سلام خانوما ی متخصص خوب معرفی میکنید که برای بارداری برم پیشش. که هم خوش اخلاق باشه. هم سزارین انجا ...

عزیزم دکتر محبوب رو میشناسی؟ من پیش اون میرم سمت پیروزی. به نظرم بهترین متخصص زنان شرق تهران هستش. کارش عالیه. خیلی خیلی مهربونه خیلیم کارش درسته. خواستی بگو اطلاعات تماس بفرستم یا اسمشم سرچ کنی میاره. دکتر نگین محبوب

2706