2733
2734
عزیرم احتمالن از بقایای جنین مونده بوده اون دفع شده. یه سونو برو
خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی سقط کردی؟ دلیل سقطت چی بوذ؟
خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
2731
قبل از سقطت لک بینی داشتی؟ چیز سنگین بلند کردی؟
منم تو هفته 9 سقط داشتم. طبیعی با قرص. تو یه هفته کامل سقط شد از بقایا مونده بود
جنین من تو هفته 9 قلبش ایستاده بود البته تو هفته 13 فهمیدم این موضوع رو.
2738
عیب نداره عزیزم ایشاله این سری خدا یه سالمشو میده بغلت.
به نظرم بعد از دو سه رو برو یه سونو بده تا مطمئن شی چیزی تو نمونده باشه. آخه شنیدم اگه بمونه عفونت میاره
درد که داره خانومی...یه چیزی مثه درد پری ولی 100 درجه بدتر.
اگه از بقایا مونده باشه درد داری واسه دفع! من خودم پاک شدم ولی 2 سی سی مونده بود اونم تازه تو سرویکس یعنی از رحم خارج بود که دکتر گفت پری بعدی میاد بیرون و قتی پری شدم عینه درد سقط بود لحظه ای که میخواست دفع بشه از درد سرخ شده بودم هی عرق میکردم بهم زور میشست.
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...