2733
2734
عنوان

مشاوره با خانم دکتر مریم ملکی متخصص پوست، مو و زیبائی

| مشاهده متن کامل بحث + 117011 بازدید | 650 پست
در مورد خارش و پوسته شدن دستها. بیشتر علت آن شستشوی زیاد دستهاست ولى بعضى ها هم دچار اگزماى سرشتى هستند و حتى شستشو هم نداشته باشند باز اگزما دارند
http://www.doctormaleki.com/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=8066 این لینک را مطالعه کنید و از کرمهاى مرطوب کننده مثل اوره ٥٪ راسن روزانه چندین بار و کرم مگاکورت روزانه فقط یکبار بزنید ، از دستکش موقع شستن ظروف استفاده کنید ،اگر بعد از سه هفته مراقبت بهتر نشد به یک متخصص پوست مراجعه کنید
دکتر مریم ملکى متخصص پوست و مو www.doctormaleki.com تلفن 03136662224
سلام خانم دکتر
پوست بالاتنه ام تیره شده و تابستانها هم با خارش همراه هست و یکبار که دکتر رفتم گفت که این بیماری نیست که نگرانت کنه بعضی از خانمها پوستشان تیره میشه ولی هر سال این تیرگی بیشتر و پشرفتش هم بیشتر میشه آیا درمانی وجود داره که رنگ پوستم به حالت قبل برگرده؟طبق تشخیص آقای دکتر حسن زاده در همین سایت بیماری من ماکولار آمیلوئیدوز میباشد.
برای شادی روح اموات همه کاربران نی نی سایت یه صلوات محمدی بفرست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ، احتمال زیاد همین بیمارى ماکولار آمیلویدوزیش است که در خانمهاى ایرانى شایع است و متاسفانه درمان قطعى ندارد ولى با بعضى کرمها مثل ترتینویین بقدار خیلى کم شاید کمى روشنتر شود ، اگر خارش دارید که باید حتما درمان شود چون خود خارش باعت تیره تر شدن ضایعات میشود
با سلام ،

من صورتم پر کک و مکه و هر چیم ضد افتاب میزنم خوب نمیشه ، یه مدت از کرم لایه بردار مصرف میکردم دیگه پوستم خیلى حساس شده بود قطش کردم بنظرتون باید چکار کنم آیا دوباره برمیگرده
2731
ممنونم دکتر از جوابتون ،،

میشه لطف کنین و برا مامانم بفرماین چه روشى برا از بین بردن شلى پوست و چروکها خوبه
داره از کرمهاى خارجى خوب میزنه ولى خیلى فرقى نکرده
با تشکر
ژولان

کک ومک با زدن ضد افتاب از بین نمیرود بلکه از پررنگتر شدنش جلوگیرى میکند، براى نتیجه خوب از روش IPL میتوانید استفاده کنید که اگر دستگاه خوب باشد و کار اصولى انجام شود بسیار عالى جواب میدهد
Sayehyas

بله وقتى دیر اقدام کنید کرمها نمیتوانند شلى و افتادگى را مرتفع کند و ناچار باید از روشهاى تزریق چربى آر اف فرکشنال و تزریق بوتاکس کمک گرفت در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر http://www.doctormaleki.com/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=11921&LanID=1. مطالعه کنید و از گالىی عکس سایت دیدن کنید http://www.doctormaleki.com/index.php?ToDo=ShowGallery&AID=776
دنیا

البته که مواردى مانند شما درمانش دشوار است ولى اگر از کرم پروتاپیک استفاده نکرده اید ، امتحان کنید روزى دو بار بمدت سه هفته بزنید ، نتیجه را برایم بنویسید
دنیا

بله از داروخانه دیگه !!!

جناب آقاى دکتر حسن زاده ،

ممنونم از لطف شما ، من هم براى شما آرزوى شادمانى دارم

آوا

نرسیده به متجمع پارک طبقه بالاى بانک سپه ٦٦٦٢٢٢٥

سلام خانم دکتر

خسته نباشید

چندتا سوال داشتم

25سالمه

1.واسه تقویت و پرپشت شدن مو چی خوبه؟(شامپو.محلول تقویتی و ...)

2.واسه از بین بردن وز مو و موخوره و نرمی و لطافتش چی خوبه؟(ماسک.سرم مو.و...)

3.بالای پلکم کمی پف داره_زیر چشمم کمی گوده_دور چشمامم سیاهه_با توجه به سنم چی واسم خوبه مخصوصا واسه سیاهی دور چشم؟

4.کرم مرطوب کننده آبرسان تقویتی عالی چی خوبه؟

5.واسه سیاهی زانو چی خوبه؟

6.واسه درمان پوست مرغی شدن پوست نواحی ب ا س ن و ران چی خوبه؟

7.واسه ترکهای پوستی چی خوبه؟

8.واسه پرپشت شدن ابرو و مژه چی خوبه؟

9.واسه از بین بردن خالهای صورت غیر از لیزر راه حل خانگی هم هست؟

10.راه حل دایمی واسه از بین بردن موهای زاید هست به غیر از لیزر؟

11.اسپری ضد واریس خوب؟

ممنون از وقتی که میزارین

منتظر جوابتون هستم ممنون
خسته نباسی سوگند خانم دیگه سوالى نداشتى؟ رودرواستى نکنى!!!
تو نیاز به یک داروخونه دارى!!!

١ تونیک موى سینره
٢ ماسک موى فولیکا
٣ کرم لایت ایز اسیس فارما
٥ کرم کراتوزان اوریاژ

٤کرم بادام دکتر ژیلا
٦ کرم کراپیل LED
٧ هیچى
٨ کرم ابروى سریتا
٩ هـیچ
١٠ خیر
١١ هـیچ