2733
2734
عنوان

دوره های سوده هروی

161 بازدید | 6 پست

فروش به قیمت کمتر از سایت خودشون برای این اینکارو میکنم چون میدونم الان خیلی از خانمها به این دوره هاشون نیاز دارن اما فعلا بودجشو ندارن برای بحث راضی بودن هم بعدش میتونین پول دستتون اومد خودتون از سایتشون بخرین و به کس دیگه هدیه کنین

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
دوره ی چیه؟ شما ویدیوهاشو دارین ؟ مبلغ چقدره

ویدیو نیست گلم ویس هستش اگر اشنایی دارین از خود سایت کمتر و از خود سایتشون دانلود شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوره ی چیه؟ شما ویدیوهاشو دارین ؟ مبلغ چقدره

🔺اگر همیشه ترس از خیانت و رها شدن دارید
🔺اگر روابط شما کوتاه مدت شده و جذابیت ندارید
🔺اگر احساس مي كنيد كار و روابطتان طلسم شده پیش نمیرود..
🔺اگر احساس فقدان ارزشمندي و اعتماد بنفس دارید
🔺اگر افسرده هستید و احساس رضایت در زندگی ندارید
🔺اگر جدایی و تجربه کردید و احساس میکنید نمی توانید از رابطه گذشته خود را فراموش کنید
این پکیج کمکتون میکنه از نو بسازید

💯نتایج و دستاوردهای دوستانتونم اینجاست👇
@zendegisalemiha

✅ تهیه محصول از طریق سایت👇

✅تهیه محصول از طریق تلگرام👇

@jazabiatdaruni

2731

هیچ وقت پول دستم نمیاد دوره های دکتر شیری هم گرونه راضی ام نیست پولم دستم نمیاد که بتونم بخرم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

این کار شما حرام هست خانم و کسی هم که به این سبک از این دوره ها استفاده کنه بی شک نه تنها نتیجه نمیگیره بلکه آثار بد اون رو توی زندگیش می بینه. اینکه بعدا پول رو بدن هم قطعا نادرست هست، مگر خود ایشون قبول میکنه که بخشی از پول رو بعدا بدن؟ شما اصلا اجازه فروش ندارید و مصداق کامل سرقت هست کارتون.

ضمن اینکه من اصلا به دوره ها و کارهای ایشون اعتقادی ندارم اما کار شما هم غلط و حرام هست.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.